تماس فوری : 09120714820

تعمیرات و کالیبراسیون ایزی وایبر در سال ۱۴۰۱

در صنعت امروز، تقاضا برای تعمیرات و کالیبراسیون ایزی وایبر و در دسترس بودن همیشگی ماشین آلات و تولید با کیفیت بیشتر از همیشه است. 

ما انتظار داریم که کار تعمیر و نگهداری به سرعت، درست و دقیق انجام شود، که این امر نیاز به ابزارهای اندازه گیری دارد که هر بار اطلاعات صحیح و به روز را به ما بدهد.

این امر به ویژه در مورد ابزارهای اندازه گیری و الاینمنت لیزر نیز صدق می کند، زیرا آنها باید تأیید کنند که دستگاه های چرخشی به درستی تنظیم شده اند و در بهترین شرایط ممکن کار می کنند. 

از توقف های غیرضروری و عوارضی که می تواند فرآیند تولید را تحت تأثیر قرار دهد و منجر به زیان های مالی شود باید اجتناب شود. سپس کاربر باید کارهای تعمیری و نگهداری پیشگیرانه خود را با اعتماد کامل به سیستم اندازه گیری لیزری انجام دهد

ما انسان ها نیز برای بررسی عملکردهای مهم بدن خود برای تشخیص، پیشگیری و اصلاح موارد به موقع به بررسی های سلامت می رویم. “چک سلامت” برای یک سیستم اندازه گیری نیز به همان اندازه مهم است! عواقب عملکرد ضعیف سیستم لیزری می تواند در دراز مدت منجر به از کار افتادن کامل بسیاری از ماشین ها شود که در صورت حیاتی بودن ماشین ها می تواند منجر به خاموش شدن فرآیند تولید شود. در این زمینه کیفیت محصول نیز ممکن است تحت تأثیر قرار گیرد، افراد ممکن است آسیب ببینند، کار تعمیر و نگهداری ممکن است به مدت بیشتری طول بکشد و غیره.

تست ارتعاش برای تشخیص هر ماشینی با شفت چرخان در عملکرد آن حیاتی است. از موتورهای کوچک گرفته تا ژنراتورهای غول‌پیکر مورد استفاده شرکت‌های الکتریکی، حتی شفت هواپیمای پروانه‌ای، بال ثابت و چرخشی – تست ارتعاش برای نظارت بر سلامت قطعات دوار بسیار مهم است.

پس از آزمایش اولیه برای تشکیل مجموعه ای از اندازه گیری ها، ثبت ارتعاش اندازه گیری شده با یک ارتعاش سنج کالیبره شده برای برنامه ریزی برای تعمیر و نگهداری و جلوگیری از خرابی فاجعه بار ضروری است.

کالیبراسیون ارتعاش سنج، انعطاف پذیری بیشتری در انتخاب ارتعاش سنج مورد استفاده برای ردیابی تاریخچه ارتعاش یک ماشین و در نتیجه برنامه ریزی مناسب برای تعمیر و نگهداری و جلوگیری از خرابی فاجعه بار غیرمنتظره فراهم می کند.

 مشتریانی که به نظارت بر ارتعاش وابسته هستند می توانند برای کالیبراسیون ارتعاش سنج ها و سنسورهای خود به واحد کالیبراسیون نوآوران پایش مراجعه کنند.

سیستم های تست کالیبراسیون نوآوران پایش می توانند دستگاه های ارتعاش سنج را کالیبره کنند.

قلب واحد تست ارتعاش، حسگر ارتعاش و شتاب سنج یا سرعت سنج است. این دستگاه سیگنالی را ارائه می دهد که توسط ارتعاش سنج/آنالایزر اندازه گیری می شود.

واحد کالیبراسیون نوآوران پایش، کالیبراسیون این دستگاه ها را نیز با استفاده از سنسورها و کالیبراتورهای ارتعاشی  فراهم می کند.

به طور خلاصه، دستگاه‌هایی که برای اندازه‌گیری و تولید مقادیر شناخته شده ارتعاش، در محدوده تخصص ارائه شده توسط نوآوران پایش هستند، برای ارائه کالیبراسیون/تأیید صلاحیت قابل اعتماد هستند.

هر چند وقت یکبار تعمیرات و کالیبراسیون ایزی وایبر باید انجام شود؟

ما در نوآوران پایش توصیه می کنیم که «کاربران عادی» یک سال در میان کالیبراسیون را انجام دهند. کسانی که با دقت بالا و استانداردهای ISO کار می کنند، معمولاً هر سال بر اساس الزامات داخلی یا الزامات یک مؤسسه صدور گواهینامه، کالیبره می کنند. بسیاری از توزیع کنندگان ما، زمانی که سیستم در حال سرویس است، سیستم اجاره ای را ارائه می دهند تا مشتریان بتوانند به کار خود بصورت موازی ادامه دهند. این که سیستم اندازه گیری زیاد استفاده می شود، بهانه ای برای عدم ارسال آن برای بررسی کالیبراسیون نیست، در حالیکه کاملاً برعکس آن صادق است و شما در صورت استفاده زیاد از دستگاه، نیاز به کالیبراسیون مداوم آن خواهید داشت.

تعمیرات و کالیبراسیون ایزی وایبر به چه صورت انجام می شود؟

مرکز خدمات تعمیرات و کالیبراسیون ایزی وایبر شرکت نوآوران پایش، از یک روش گام به گام برای اطمینان از عملکرد بهینه سیستم در حین کالیبراسیون و سرویس استفاده می کند. این فرآیند همیشه با پر کردن فرم خدمات آنلاین توسط مشتری شروع می شود و عیوب احتمالی تا حد امکان بصورت دقیق توضیح داده می شود و همچنین اقدامات مورد نیاز جهت رفع آن ارائه میشود. به طور معمول ترکیبی از سرویس دستگاه و کالیبراسیون آن جهت رفع مشکل مورد نیاز است.

هنگامی که دستگاه به مرکز خدمات می رسد، یک بررسی ورودی انجام می شود و به دنبال آن تمیز کردن و بررسی عملکرد طبق یک چک لیست انجام می شود:

پس از بررسی و تایید سیستم، گواهی کالیبراسیون صادر می شود.

تعمیرات و کالیبراسیون ایزی وایبر چقدر طول می کشد و هزینه آن چقدر است؟

تعمیرات و کالیبراسیون ایزی وایبر عموماً بسته به بار کاری و نوع سیستم (تسمه، تراز شفت، سیستم هندسی) زمان های مختلفی را می طلبد. سیستم ها معمولاً پس از ۵ تا ۸ روز کاری بازگردانده می شوند. بسته به سیستم، قیمت ها از ۱۰۰ تا ۱۰۰۰ دلار، با توجه به تغییرات محلی قیمت در سراسر جهان متغیر است. در مقایسه با هزینه هایی که ممکن است به دلیل توقف تولید یا تحویل محصولات تولید نادرست ایجاد شود، این واقعاً سرمایه گذاری است که نتیجه می دهد!

کلیه محصولات گارانتی یک ساله

هیچگونه نگرانی بابت شکست صفحه و ... نداشته باشید.

خدمات پس از فروش ۱۰ساله

با خیال راحت درخواست بگذارید.

نوآوران پایش یکی از پیشگامان پایش وضعیت

از سال ۹۱ در حوزه خدمات، فروش و آموزش در خدمت شما هستیم.