تماس فوری : 09120714820

الاینمنت لیزری در محل

الاینمنت لیزری در محل

الاینمنت لیزری دقیق کارخانه، باعث اصطحلاک بیش از حد،  و خرابی زودرس کارخانه ، راندمان پایین‌تر فرآیند تولید و کاهش در دسترس پذیری کارخانه می‌شود. چرا موفقیت عملیات تولید خود را به خطر می اندازید – در حالی که الاینمنت لیزری در محل بسیار آسان است؟

هرجا کارخانه شما مستقر باشد، در سرتاسر جهان و در تمام ساعات شبانه روز، شرکت نوآوران پایش، شریک خدمات الاینمنت لیزری در محل شما جهت جلوگیری از بروز مشکلات مکانیکی است.

خدمات الاینمنت لیزری در محل

از یک نیروی محرکه تا چندین کارخانه نورد و تولید فولاد که در سایت‌های بزرگ پخش شده‌اند، تجهیزات الاینمنت لیزری نوآوران پایش، کلید صرفه‌جویی در زمان و دستیابی به حداکثر دقت در طول عملیات تراز و خدمات بررسی الاینمنت لیزری شما در محل است.

دقت و قابلیت حمل و نقل تجهیزات، علاوه بر رسیدگی به ترازهای معمولی کارخانه، بدین معناست که تیم‌های تراز دو نفره بسیار ماهر ما می‌توانند مناطق وسیعی را سریع‌تر از همیشه بررسی کنند – سپس گزارش دقیقی از نتایج بررسی تراز لیزری ارائه دهند.

انجام تراز لیزری بصورت پروژه ای

وقتی تجهیزات صنعتی خود را به ما بسپارید، از آرامش خاطر لذت خواهید برد. در خشکی یا دریا، در مراکز صنعتی بزرگ یا مکان‌های صحرایی دورافتاده، ما به صورت ۲۴ ساعته در تماس هستیم. 

اگر از خدمات الاینمنت ما به تنهایی و بصورت پروژه ای و حتی اگر به عنوان کنترل بازرسی ثابت در یک پروژه بزرگتر، برای نظارت یکباره یا بخشی از نظارت منظم استفاده کنید، آنها کاملاً مکمل سایر خدمات مهندسی تخصصی ما هستند.

بخش الاینمنت ما نه تنها به عنوان یک بخش مستقل خدمات خود را به مشتریان ارائه می کند، بلکه از سایر بخش های ما در شرکت پشتیبانی می کند.

قراردادهای ماشین کاری و الاینمنت در محل، با بررسی قبل از ماشینکاری شروع می شود ، سپس این موارد به عنوان مرجعی ثابت در طول فرآیند ماشینکاری، و همچنین بررسی نهایی پس از اتمام ماشینکاری، ادامه می یابد.

تراز لیزری دریایی و فراساحلی

خدمات الاینمنت لیزری ما از جمله خدماتی است که ما در صنعت دریایی ارائه می دهیم. خرابی تجهیزات، هزینه های زیادی برای اپراتور کشتی دارد. مهارت ها و تجربه ما کلید پاسخگویی سریع به نیازهای شما است.

چه در صنعت کشتی سازی یا کارخانه فراساحلی در لنگرگاه باشید، متخصصان الاینمنت آموزش دیده ما می توانند در کوتاه ترین زمان به هر نقطه از جهان سفر کنند.

ما ده ها سال تجربه در این تجارت داریم و فقط متخصصان واجد شرایط را استخدام می کنیم. به همین دلیل است که اپراتورهای دریایی و فراساحلی می توانند به شرکت نوآوران پایش در ارائه خدمات کارآمد، ایمن و پاسخگو اعتماد کنند.

 

انواع خدمات الاینمنت لیزری

این شرکت دارنده گواهی ISO 9001 و HSE ، آمادگی خود را جهت ارائه خدمات الاینمنت لیزری، جهت تنظیم کوپلینگ سیستم های دوار و همینطور تنظیم سیستم های دارای تسمه و پولی اعلام می دارد . خدمات مورد نظر با پیشرفته ترین دستگاه های روز دنیا انجام شده و گزارش وضعیت سیستم قبل و بعد از انجام کار به کارفرما تسلیم میگردد .

از جمله کارهای قابل انجام توسط این دستگاه ها میتوان به موارد زیر اشاره کرد :

 • الاینمنت سیستم های دارای شفت و کوپلینگ افقی
 • الاینمنت سیستم های دارای شفت و کوپلینگ عمودی
 • بررسی وضعیت لقی پایه ها SOFT FOOT
 • اعمال ناهمراستایی تعمدی جهت الاینمنت ماشین هایی که در زمان کار به دلیل افزایش دما میس الاینمنت می شوند
 • تنظیم سیستم های دارای چندین شفت و کوپلینگ MACHINE TRAIN
 • تنظیم هوزینگ توربین
 • بررسی صافی سطح فونداسیون ها و فلانژها 

مزایای الاینمنت لیزری تجهیزات صنعتی

مشکلاتی مانند لرزش یا سایش بیش از حد یاتاقان‌ها، تسمه‌ها و کوپلینگ‌ها را اغلب می‌توان به تراز نادرست نسبت داد. با توجه به جدی بودن پیامدهای احتمالی عدم تراز به موقع تجهیزات، ما مطمئن هستیم که از مزایای همکاری با ما برای الزامات همسویی صنعتی خود قدردانی خواهید کرد:

 

از جمله مزایای الاینمنت لیزری میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

 • دقت عملیات الاینمنت – بهتر از همیشه.
 • صرفه جویی در زمان و هزینه.
 • یک رویکرد ثابت راه حل متمرکز، در سراسر جهان
 • هم ترازی در محل با کیفیت کارگاه.
 • یک منبع برای شما و سایر خدمات مهندسی.
 • از الاینمنت ساده تا عملیات تراز در بزرگترین پروژه ها، می توانید به راحتی به ما اعتماد کنید
کلیه محصولات گارانتی یک ساله

هیچگونه نگرانی بابت شکست صفحه و ... نداشته باشید.

خدمات پس از فروش ۱۰ساله

با خیال راحت درخواست بگذارید.

نوآوران پایش یکی از پیشگامان پایش وضعیت

از سال ۹۱ در حوزه خدمات، فروش و آموزش در خدمت شما هستیم.