تماس فوری : 09120714820

تعمیرات ارتعاش سنج

امروزه تعمیرات ارتعاش سنج برای بسیاری از صنایع حائز اهمیت است چرا که این تجهیزات قیمت‌های بالایی دارند و شرکت‌های تأمین کننده بعد از چند سال خدمات پشتیبانی آن‌ها را قطع می کنند. تمامی صنایع درست زمانی که به مشکلات تعمیراتی برمی خورند دستگاه های خود را برای حداقل یک سال رها کرده و به دنبال ارتعاش سنج جدید هستند و برای این کار هزینه‌های گزافی را پرداخت می کنند.

شرکت نوآوران پایش با تعمیرات ارتعاش سنج در حوزه پایش وضعیت، ضمن سرویس کامل و نوسازی قطعات این تجهیزات از سال ۱۳۹۱ تا کنون توانسته است که بسیاری از صنایع را از پرداخت هزینه‌های زیاد برای خرید دستگاه جدید بی نیاز کند. این صنایع به لطف این تعمیرات توانسته اند بخش تعمیرات خود را پیوسته فعال نگه دارند و تولیدات آن‌ها از این طریق متوقف نشده است.

کالیبراسیون مجدد و تعمیرات ارتعاش سنج

شرکت نوآوران پایش، کارآمدترین و دقیق ترین خدمات تعمیرات را برای انواع ابزار اندازه گیری که امکانات کالیبراسیون آنها در آزمایشگاه شرکت موجود است، ارائه می دهد.

در مرکز تعمیرات و کالیبراسیون نوآوران پایش، تعمیر دستگاه ارتعاش سنج با مناسب ترین نرخ در اختیار مشتریان ما قرار می گیرد. کلیه تعمیرات جزئی، رفع خطا، تمیز کردن گرد و غبار دستگاه و همچنین تعمیرات اساسی با تعویض قطعات یدکی فرسوده با دقت و تخصص فراوان انجام می شود تا برای اطمینان از خوانش، بهینه ترین عملکرد دستگاه در حال تعمیر به دست آید.

ما کالیبراسیون و تعمیرات ارتعاش سنج شما را مطابق با توصیه‌ها و الزامات استانداردهای بین‌المللی مناسب انجام می‌دهیم تا مطمئن شویم که دستگاه شما درست کار می‌کند و می‌توانید برای اندازه‌گیری‌های خود به آن اعتماد کنید.

این بررسی همچنین شامل بررسی حسگر های لرزشی دستگاه، برد و قطعات الکترونیکی، کی پد و کیبورد ورود اطلاعات، باتری و قطعات قابل تعویض دستگاه و همچنین کابل ها و نحوه صحیح آنها می شود

 

انواع حسگرهای لرزش

حسگرهای لرزش معمولاً به دو گروه تقسیم میشوند:

حسگرهای حرکت (ارتعاش) نسبی: ارتعاش توسط این حسگرها به صورت نسبی و نسبت به یک نقطه ی ثابت مرجع اندازه گیری می شود، مانند حسگرهای جریان گردابی

حسگرهای حرکت (ارتعاش) مطلق: مانند حسگرهای سرعت سنج و شتاب سنج مکانیزم کاری انواع حسگرهای لرزش با توجه به مکانیزم کاری و پارامتر اصلی اندازه گیری، حسگرهای ارتعاش سنجی که امروزه در ماشین آلات دوار مورد استفاده قرار می گیرند عبارتند از

۱- حسگر جابجایی سنج ۲- حسگر سرعت سنج ۳- حسگر شتاب سنج

تعمیرات ارتعاش سنج چقدر طول می کشد و هزینه آن چقدر است؟

پس از تکمیل مراحل تعمیرات ارتعاش سنج و تست آن، گواهی کالیبراسیون معتبر برای شما صادر خواهیم کرد.

حین تعمیرات ممکن است که هزینه های اضافی ممکن است برای:

میکروفون های جایگزین
نمایشگرهای جایگزین
سایر تعمیرات بدون ضمانت مورد نیاز (جزئیات کامل داده خواهد شد)
حمل و نقل به نقاط دوردست

در صورت اعمال هزینه های اضافی، قبل از بازگرداندن ابزار خود، برای پیش پرداخت با شما تماس گرفته می شود.

چگونه به تعمیرات ارتعاش سنج نوآوران پایش اعتماد کنید؟

شرکت نوآوران پایش به عنوان قطب پایش وضعیت کشور تعمیر ارتعاش سنج را به صورت کاملاًحرفه ای و در بالاترین سطح تخصص را با بهره گیری از دانش متخصصان خود انجام می دهد. این شرکت در کنار تأمین تجهیزات در زمینه پایش وضعیت همواره تلاش کرده است تا بتواند برای جلب رضایت مشتریان خدمات پس از فروش دستگاه های خود را نیز همواره ارائه دهد.

 

این خدمات برخلاف سایر شرکت ها تنها در یک بخش انجام نمی شود و تأمین قطعات و تعمیر آن‌ها را نیز در بر می گیرد. بیشتر این قطعات تحریمی هستند ولی با این وجود ما این توانایی را داشته و همواره سعی می کنیم تا نایاب ترین قطعات را در اختیار مشتریان خود قرار دهیم.

 

در ایران دستگاه های ارتعاش سنج، دوربین‌های ترموگرافی، بیرینگ تستر‌ها و . تجهیزاتی از این قبیل در مدل‌ها و با برند‌های مختلف از کشور های مختلف دنیا وجود دارد ولی تنها در این بین شرکت نوآوران پایش می تواند برند‌های مختلف را ضمن تأمین قطعات تعمیرات آن‌ها را نیز به صورت کاملاً حرفه ای انجام دهد.

چگونه دستگاه ارتعاش سنج خود را به ما ارسال کنید؟

لطفا ابزار (یا کیت) خود را در بسته بندی با محافظ مناسب و به آدرس زیر ارسال کنید:

آدرس دفتر : انتهای بلوار آیت الله کاشانی، بعد از شهرزیبا، لاین کند رو بزرگراه شهید همت شرق، خیابان پردیس، مجتمع فناوری پردیس شماره یک ، طبقه ۴ ، واحد ۴۴
کلیه محصولات گارانتی یک ساله

هیچگونه نگرانی بابت شکست صفحه و ... نداشته باشید.

خدمات پس از فروش ۱۰ساله

با خیال راحت درخواست بگذارید.

نوآوران پایش یکی از پیشگامان پایش وضعیت

از سال ۹۱ در حوزه خدمات، فروش و آموزش در خدمت شما هستیم.