تماس فوری : 09120714820

الاینمنت و همراستاسازی

الاینمنت و همراستاسازی

در تجهیزات دوار اصولاً حدود ۴۰ درصد خرابی ها ناشی از عدم نصب صحیح از جمله الاینمنت و همراستاسازی می باشد. عدم الاینمنت منجر به عیوبی از جمله خرابی زودرس بیربینگ، آب بندها می شود. 

شرکت مهندسی نوآوران پایش با استفاده از پیشرفته ترین و به روز ترین دستگاه های الاینمنت لیزری و نفرات متخصص آماده ارائه خدمات الاینمنت لیزری به کلیه صنایع کشور می باشد.

شرکت نوآوران پایش، دارای سوابق درخشان در زمینه کارهای اجرایی در زمینه پایش وضعیت و تعمیرات و نگه داری و دارنده گواهی ISO 9001 و HSE ، آمادگی خود را جهت ارائه خدمات الاینمنت لیزری جهت تنظیم کوپلینگ سیستم های دوار و همینطور تنظیم سیستم های دارای تسمه و پولی اعلام می دارد .

خدمات مورد نظر با پیشرفته ترین دستگاه های روز دنیا انجام شده و گزارش وضعیت سیستم قبل و بعد از انجام کار به کارفرما تسلیم میگردد.

هنگامی که دو قطعه از تجهیزات دوار از طریق یک کوپلینگ شفت به هم متصل می شوند، باید تمام تلاش خود را برای به حداقل رساندن کوپلینگ و الاینمنت و همراستاسازی  تجهیزات انجام داد. تراز مناسب باعث کاهش خرابی یاتاقان، شفت و کوپلینگ، دمای یاتاقان و کوپلینگ، لرزش و مصرف انرژی می شود. علاوه بر این، هم ترازی خوب باعث افزایش طول عمر تجهیزات بین فواصل زمانی تعمیر و نگهداری برنامه ریزی شده می شود.

هنگام در نظر گرفتن اینکه تراز باید چقدر دقیق باشد، محدودیت های تراز همه اجزای سیستم را در نظر بگیرید، نه فقط کوپلینگ. 

نوع دیگری از هم ترازی که اغلب نادیده گرفته می شود، ناهماهنگی محوری است. موقعیت محوری شفت های جفت شده می تواند در نتیجه عوامل زیادی مانند رشد حرارتی، نیروهای رانش تجهیزات متصل، تنظیمات شکاف پیچی پمپ و شناور انتهایی موتور یاتاقان آستین تغییر کند. علاوه بر این، برخی از کوپلینگ ها ممکن است در نتیجه گشتاور اعمال شده، سرعت و ناهماهنگی، نیروهای رانش ایجاد کنند. مطمئن شوید که از نوع مناسب کوپلینگ برای برنامه استفاده می شود و در محدوده عملکرد محوری منتشر شده آن هستید.

دستگاه های الاینمنت و همراستاساز

دستگاه EASY-LASER XT550

دستگاه EASYLASER XT550 درواقع تمام امکانات دستگاه XT660 را دارد. با یک تفاوت بزرگ، این دستگاه میتواند در محیط های خطرناک و بحرانی استفاده شود.

با این دستگاه میتوانید:

 • ماشین را الاین کنید
 • تنش پایه را چک کنید
 • بازی بیرینگ را چک کنید
 • نرمی پایه را چک کنید
 • نتایج را ذخیره و اشتراک گذاری کنید
XT660_system_basic

دستگاه EASY-LASER XT660

ایزی لیزر XT660 یک دستگاه الاینمنت حرفه ای است که میتوانید ماشین های افقی و فلانج مونتد را با آن با دقت لیزری الاین کنید.

با این دستگاه میتوانید:

 • ماشین را الاین کنید
 • تنش پایه را چک کنید
 • بازی بیرینگ را چک کنید
 • نرمی پایه را چک کنید
 • نتایج را ذخیره و اشتراک گذاری کنید
XT770

دستگاه EASY-LASER XT770

با دستگاه ایزی لیزر XT770، به راحتی ماشین های خود را با تکنولوژی شرکت EASYLASER و با دقت لیزر نقطه ای الاین کنید.

این دستگاه دارای سازگاری با انواع پلتفرم های IOS، Android و … بوده که به شما آزادی انتخاب پلتفرم مورد نظر خود را می دهد.

همچنین میتوانید از دیگه تجهیزات ساخت ایزی لیزر به عنوان همراه با این محصول استفاده کنید تا از امکانات بیشتزی برخوردار شوید.

دستگاه الاینمنت EI Shaft

دستگاه الاینمنت EI Shaft شرکت اربسد از جمله محبوبترین دستگاههای الاینمنت در دنیا می باشد. از ویژگی دستگاه می توان به لیزر خطی ، دتکتورهای ۳ سانتی ، بلوتوث ورژن ۴ ، زمان کار ۲۰ ساعت مداوم اشاره نمود.

دستگاه الاینمنت و همراستاساز تسمه پولی EI-Pulley

دستگاه الاینمنت EI Shaft شرکت اربسد از جمله محبوبترین دستگاههای الاینمنت در دنیا می باشد. از ویژگی دستگاه می توان به لیزر خطی ، دتکتورهای ۳ سانتی ، بلوتوث ورژن ۴ ، زمان کار ۲۰ ساعت مداوم اشاره نمود.

xt-content-easylaser

دستگاه EASY-LASER XT440

دستگاه EASYLASER XT440 یک دستگاه الاینمنت با لیزر خطی است با طراحی ضد آب، گرد و غبار و شوک. با طراحی کراس پلتفرم. یعنی میتوانید از این دستگاه با پلتفرم های مختلف استفاده کنید.

 

چه دستگاه الاینمنت لیزری مناسب نیاز شما خواهد بود؟

قبل از هرگونه خرید دستگاه الاینمنت لیزری شما ابتدا باید نوع نیاز و موارد کاربرد این دستگاه را در مجموعه خود مشخص کنید تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید. اگر کمی به این مسئله توجه کنید درخواهید یافت که خرید دستگاه الاینمنت لیزری که بتواند هر گونه نیاز الاینمنت را برای شما برطرف کند در حالی که شما تنها به بخشی از توان آن نیاز دارید تنها هزینه اضافی را برای شما در بر خواهد داشت و بیشتر امکانات آن برای شما بلا استفاده خواهد ماند.

انواع خدمات الاینمنت و همراستاسازی نوآوران پایش:

 1. الاینمنت سیستم های دارای شفت و کوپلینگ افقی
 2. الاینمنت سیستم های دارای شفت و کوپلینگ عمودی
 3. بررسی وضعیت لقی پایه ها SOFT FOOT
 4. اعمال نا همراستایی تعمدی جهت الاینمنت ماشین هایی که در زمان کار به دلیل افزایش دما میس الاینمنت می شوند
 5. تنظیم سیستم های دارای چندین شفت و کوپلینگ MACHINE TRAIN
 6. تنظیم هوزینگ توربین
 7. بررسی صافی سطح فونداسیون ها و فلانژها

معرفی شرکت نوآوران پایش

 

هلدینگ دانش بنیان نوآوران از سال ۹۱ با هدف بومی سازی تکنولوژی پایش وضعیت شروع به فعالیت نمود ، این هلدینگ هم اکنون در پنج دفتر ایران و دو دفتر خارج از کشور مشغول به فعالیت میباشد دفاتر داخل کشور شامل دپارتمان تجهیزات پایش وضعیت ، دپارتمان تامین تجهیزات عمومی ، دپارتمان آموزش ، دپارتمان پیمانکاری ، دپارتمان کارگاه می باشد. همچنین این هلدینگ هم اکنون دارای چندین نمایندگی انحصاری از خارج از کشور، گواهی صلاحیت پیمانکاری سازمان برنامه و بودجه ، گواهی دانش بنیان از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری ، گواهی آموزش از نفت مرکزی میباشد. این هلدینگ دارای بیش از ۳۰۰ حسن انجام کار فروش ، ۲۰۰ حسن انجام کار پیمانکاری ، ۳۰۰ حسن انجام کار کارگاه آموزشی بوده و بیش از ۱۵۰۰ نفر در صنایع نفت گاز پتروشیمی را آموزش داده است. همچنین این شرکت با ارتباط مناسب با موسسه mobius استرالیا توانایی برگزاری کارگاه آموزش و آزمون و دریافت گواهینامه بین المللی در دفاتر ترکیه و دبی را دارد.

ما در بیشتر نمایشگاههای داخلی و خارجی در کنار شما عزیزان از سال ۹۱ حضور داریم.

نمایشگاه نفت گاز پتروشیمی تهران سال ۱۳۹۵
نمایشگاه تجهیزات دوار تهران سال ۱۳۹۳
نمایشگاه نفت گاز پتروشیمی تهران سال ۱۳۹۲
نمایشگاه نفت گاز پتروشیمی شیراز سال ۱۳۹۸
نمایشگاه آکوستیک تهران سال ۱۳۹۷
نمایشگاه نفت و گاز تهران سال ۱۳۹۶
نمایشگاه صنعت نفت گاز پتروشیمی تهران 1401
نمایشگاه صنعت نفت و گاز آدیپک ابوظبی سال ۱۳۹۹
نمایشگاه صنعت نفت گاز پتروشیمی تهران سال ۱۳۹۹
نمایشگاه صنعت نفت گاز پتروشیمی اهواز سال ۱۳۹۹
حضور در شبکه یک سیما مسابقه کارویا سال ۱۴۰۰
نمایشگاه صنعت برق - دبی سال ۱۴۰۰
نمایشگاه صنعت ترکیه استانبول سال ۱۴۰۰
نمایشگاه صنعت نفت گاز پتروشیمی تهران ۱۴۰۱
نمایشگاه صنعت نفت گاز پتروشیمی تهران ۱۴۰۱
نمایشگاه صنعت نفت گاز پتروشیمی تهران ۱۴۰۱

نوآوران پایش دارای به روزترین و معتبرترین برندهای پایش وضعیت

هلدینگ نوآوران پایش هم اکنون دارای نمایندگی ایزی لیزر و نمایندگی اربسد و همچنین نمایندگی فلوک آمریکا و نمایندگی تستو آلمان می باشد. مجموعه نوآوران پایش با ارائه خدمات پس از فروش معتبر از خارج از کشور، گواهی صلاحیت پیمانکاری سازمان برنامه و بودجه، گواهی دانش بنیان از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، گواهی آموزش از نفت مرکزی، آماده ارائه خدمات هر چه بهتر در زمینه پایش وضعیت می باشد.

نماینده انحصاری و خدمات پس از فروش مجاز کمپانی ایزی لیزر در ایران شرکت نوآوران پایش می باشد.
نماینده انحصاری و خدمات پس از فروش مجاز کمپانی کوهتکت در ایران شرکت نوآوران پایش می باشد.
نماینده انحصاری و خدمات پس از فروش مجاز کمپانی اربسد در ایران شرکت نوآوران پایش می باشد.

کمپانی LGP به طور تخصصی در مورد تجهیزات پایش وضعیت فعالیت دارد. شرکت نوآوران پایش فروش و خدمات پس از فروش این محصولات کمپانی LGP را در ایران ارائه می دهد.

نماینده انحصاری و خدمات پس از فروش مجاز کمپانی UE System در ایران شرکت نوآوران پایش می باشد.
نمایندگی و برگزار کننده کارگاههای آموزشی موسسه ccmi کانادا

نمایندگی و خدمات پس از فروش محصولات vmi سوئد

برخی از مشتریان ما

کلیه محصولات گارانتی یک ساله

هیچگونه نگرانی بابت شکست صفحه و ... نداشته باشید.

خدمات پس از فروش ۱۰ساله

با خیال راحت درخواست بگذارید.

نوآوران پایش یکی از پیشگامان پایش وضعیت

از سال ۹۱ در حوزه خدمات، فروش و آموزش در خدمت شما هستیم.