تماس فوری : 09120714820

راهنمایی هوشمند مشتریان

راهنمای هوشمند و آسان انتخاب مشتریان محترم

لطفا بسته به نیاز خود در هر بخش ، روی هر کدام از عناوین را کلیک کنید.

حوزه فروش تجهیزات

 • در صورتیکه میخواهید فقط مقادیر کلی سرعت ، شتاب را به آسانی اندازه گیری کنید پیشنهاد ما محصول کمپانی LGP ترکیه به نام دستگاه LGP Easy Pen 200 می باشد. این دستگاه که مشابه دستگاه SKF 100SL ساخته شده میتوانید علاوه بر مقادیر کلی سرعت و شتاب دمای تجهیز را به صورت غیر تماسی اندازه گیری کنید. (جهت اطلاعات بیشتر کلیک کنید.)

بهترین دستگاه برای اندازه گیری روتین ارتعاشات دستگاه Pocket Rout محصول شرکت LGP می باشد. این دستگاه به صورت صفحه نمایش رنگی بوده و میتوان گفت کوچکترین و سبکترین دیتاکالکتور دنیا می باشد.

دقت نمایید با خرید این دستگاه در آینده می توانید ماژولهای دما ، دور ، بیرینگ تستر ، بالانس تک صفحه ای و یا بالانس چهار صفحه ای را به آن اضافه کنید.(جهت اطلاعات بیشتر کلیک کنید.)

پیشنهاد ما در صورتیکه پیمانکار هستید یا نمیخواهید هزینه زیادی برای این کار انجام دهید انتخاب دستگاه Pocket Balancer می باشد.

این دستگاه دارای قابلیت بالانس تک صفحه ای به صورت استاندارد و همچنین دارای قابلیت بالانس چهار صفحه ای و اضافه نمودن اندازه گیری دما ، صدا و حتی بیرینگ تستر را به صورت ماژولار دارد.

(جهت اطلاعات بیشتر کلیک کنید.)

همچنین اگر میخواهید بیشتر هزینه کنید و دستگاهی با قابلیت بیشتر ( ازجمله تعریف کردن انواع روتور ) داشته باشید و حتی در آینده اقدام به تهیه بالانس کارگاهی نمایید ، پیشنهاد ما محصول DGVIBE M10 کمپانی اربسد می باشد. ( جهت اطلاعات بیشتر اینجا را کلیک کنید.)

پیشنهاد ما به شما محصولات کمپانی Erbessed Instruments می باشد. از وزن ایمپلر ۳۰ کیلو تا ۵۰ تن و ابعاد مختلف محصولات متنوع موجود بوده و این شرکت به عنوان تنها نماینده در ایران قادر به فروش و ارائه خدمات پس از فروش می باشد. لازم به ذکر است کیفیت محصولات این شرکت در حد کمپانی شنک آلمان بوده و همانطور که می دانید خدمات پس از فروش در این رسته محصولات بسیار مهم می باشد. ( همگی محصولات معیوب زیادی از این کمپانی در صنایع کشور دیده ایم که متاسفانه پشتیبانی نگردیده و غیر قابل استفاده شده اند.) پس در انتخاب دستگاه بالانس کارگاهی به ارائه خدمات پس از فروش معتبر اهمیت ویژه ای دهید. جهت مشاهده محصولات اینجا را کلیک کنید.

برای تهیه الاینمنت لیزری سبکترین و راحتترین دستگاه محصول LGP Easy Align 440 می باشد . در حال حاضر صنایع بسیاری از این دستگاه جهت رفع نیازهای الاینمنت کوپلینگهای خود استفاده می کنند و همچنین کلیه براکتها ، صفحه نمایش و … در صورتیکه کوچکترین مشکلی پیش بیاید شرکت در اسرع وقت تعمیر خواهد نمود. همچنین خدمات کالیبراسیون نیز به راحتی ارائه می گردد.

یک مورد در خرید دقت بفرمایید در نهایت در الاینمنت صفحه نمایش چه تلویزیون ۱۰۰ اینچ و یا ۴ اینچ باشد تفاوتی نخواهد داشت چون ما فقط به چهار عدد در هر صفحه عمودی و افقی نیاز داریم که ببینیم به طور زنده چقدر شیم بگذاریم و چقدر برداریم یا چقدر جلو و عقب ببریم که در اکثر دستگاههای لیزری این قابلیت وجود دارد و همچنین چرخش در زوایای کمتر از ۹۰ نیز این دستگاه دارد که بعضا در بعضی دستگاهها به عنوان مود سوییپ یاد می شود و همچنین این دستگاه قابلیت اضافه شدن ماژول ماشین آلات عمودی را نیز دارد.

با خیال آسوده و گارانتی معتبر EASY Align 440 را سفارش دهید.

(جهت اطلاعات بیشتر کلیک کنید)

 

 • چرا به دوربین ترموگرافی نیاز داریم؟

تصویر برداری حرارتی یکی از تکنیک های بسیار پر کاربرد در تشخیص عیوب با استفاده از تشخیص تغییرات تابش مادون قرمز و به تناسب آن دمای تجهیزات است که می تواند مدت ها قبل از رخداد حوادث جبران ناپذیر وضعیت تجهیز را اآشکار و با طرح ریززی اقدامات پیشبینانه و پیشگیرانه از وقوع خسارات عمده به تجهیزات ، دارایی هاهی شما و آسیب جدی به پرسنل جلوگیری کند. بسیاری از علایم حرارتی که نشان دهنده زمنه های وقوع خسارت و آتش سوزی در سازمان هستندن تنها با کمک این ابزار پایش قابل مشاهده و رهگیری هستند.

اگر میخواهید از دارایی های ارزشمند خود صیانت کرده و ایمنی محیط کار خود را ارتقا بخشید ناگزیری نیاز به یک تجهیز تصویر برداری حرارتی یا دوربیبن ترموگرافی دارید. بعنوان مثال در عکس زیر ، تصویر حرارتی اخذ شده از یک اتصال الکتریکی داغ که با دوربین LGP ET 30 اخذ شده است را مشاهده می کنید. این نقطه داغ  با دمامی نزدیک به ۸۰ درجه سلسیوس می تواند ناشی از یک اتصال الکتریکی نامناسب یا زنگ زده باشد که ددرصورت عدم رفع مشکل با افزایش بیش از حد دمای نقطه ای موجب آتش سوزی ، تخریب تجهیزات منصوبه در تابلو و همچنین قطع تغذیه بخش عمده ای از تجهیزات کارخانه میم گردد که خسارات عمده  جبران ناپذیری را به دنبال خواهد داشت.

 • آیا استفاده از تکنیک تصویربرداری حرارتی الزامی است؟

اگر شما به پیاده سازی و اجرای استانداردهای صنعتی در سیستم خود پایبند هستید و خود را ملزم به حرکت در مسیر توسعه بهبود و تعالی می دانید.باید بدانید که استفاده از این تکنیک یک الزام است.در استاندارد NPA ۷۰ به صورت صریح به استفاده از این تکنیک در پایش تجهیزات الکتریکی به صورت حداقل سالانه و یا در محل هایی که با سوابق تلفات ،حادثه، تغییر طراحی و غیره مواجه شده اند ،  در بازه های زمانی کوتاه تر تاکید گردیده است. شما صرفا باید بدانید چه محصولی با چه مشخصاتی برای تامین نیازها و الزامات استاندارد لازم دارید.ما در گستره وسیعی از مشخصات مشاوره و راهنمایی شما برای این انتخاب هستیم .

 • ما در سازمان خود سیستم تعمیرات پیشگیرانه, تجهیزات الکتریکی EPM را داریم. آیا هنوز نیاز به دوربین حرارتی وجود دارد؟

چنانچه در حال طرح ریزی و یا اجرای سیستم های نت پیشرو در سازمان خود هستید، یکی از ابزارهای مهم شما استفاده از تجهیزات گرما نگاری مادون قرمز است.باید توجه کنید که پیری و افت کیفیت تجهیزات الکتریکی پدیده عادی است که حتی قبل از زیر بار قرار گرفتن این تجهیزات آغاز می گردد. برخی از اشکالات حرارتی نیز وجود دارد که  حتی به زوال تجهیز بستگی نداشته و ناشی از طراحی, نصب و اجرای ضعیف در سیستم است .   بدون داشتنیک تجهیز مناسب تصویر برداری حرارتی شما هیچگاه متوجه این اشکالات نشده و تجهیزات و سیستم خود را با عیوب پنهان تحویل و مدتی بعد دچار مشکلات عدیده آن خواهید شد.عکس زیر نمونه  ای از اشکال در نصب و اجرا را نشان می دهد که توسط دوربین LGP ET 100  تهیه شده است.آگاهی از این مشکل به کارفرما این امکان را داد تا قبل از تحویل گیری تجهیزات، نصاب را ملزم به رفع مشکل نمایند. یاد داشته باشید یک برنامه موثر EPM  بدون تجهیزات پایش وضعیت مناسب به خصوص دوربین تصمیم گرفتیم محکوم به شکست است.

 • چه رزولوشنی برای دوربین حرارتی مناسب است؟

برای تعیین رزولوشن مناسب دوربین ، شما نیاز به تعیین چندین پارامتر دارید. بدیهی است هرچه رزولوشن دوربین شما بالاتر باشد, در ترکیب با اپتیک دوربین، میدان دیدی که می توانید در صفحه نمایشگر مشاهده کنید وسیعتر خواهد بود. لذا فضای بیشتری از تجهیزات در یک فاصله مشخص با کیفیت ثابت را میتوانید در یک تصویر برداری ثبت کنید. لذا در حالت کلی رزولوشن بالاتر به معنی کیفیت و سهولت بیشتر کار می باشد. اما از سوی دیگر برای داشتن رزولوشن بالاتر شما باید هزینه بیشتری را پرداخت کنید لذا انتخاب رزولوشن مناسب در نهایت به یک  تعامل بین قیمت، کیفیت و سهولت کار منجر می گردد. توجه کنید اگر میدان دید دوربین شما با تغییر اپتیک آن برای دو دوربین با رزولوشن های متفاوت یکسان باشد. دوربین که رزولوشن بالاتری دارد دارای کیفیت بیشتر خواهد بود و جزئیات بیشتری را به شما نشان میدهد.برای مثال اگر شما نیاز به  میدان دید کم داشته و تابلوی خود را در فاصله نزدیک پایش  تعداد تصویر برداری بیشتر پایش می کنید دوربین LGP ET 30 با رزولوشن ۱۶۰ x 120 نیاز شما را برطرف خواهد کرد اما اگر کیفیت بالا با جزئیات زیاد و تعداد تصویر برداری کمتر مد نظر شما است میتوانید از LGP ET 100 با رزولوشن ۶۴۰ x 320 استفاده نمایید.

 • آیا حتمما باید لنز تله فوتو هم تهیه کنم ؟ کدام دستگاه ها این لنز را ساپورت می کنند؟

انتخاب لنزو سیستم اپتیک یک دوربین در تعیین دوربین مناسب سازمان شما اهمیت ویژه ای دارد. اگر شما در برنامه پایش خود صرفا تصویر برداری تابلوها و تجهیزات الکتریکی و مکانیکی در فواصل نزدیک را پیش بینی کرده اید یک دوربین با لنز معمولی حدود ۲۵ درجه مانند دوربین های سری ۳۰ و ۷۰ مدل LGP تمامی نیاز شما را با توجه به میزان رزولوشن مطلوب شما می تواند نیاز شما را مرتفع سازد. اما اگر برنامه پایش شما شامل تجهیزاتی می گردد که دارای ابعاد کوچک و فواصل دور می باشند شما نیاز به لنز تله یا زاویه بسته دارید. دروبین های LGP این قابلیت را دارند که میتوانند با لنزهای واید و تله به مشتری عرضه شوند . اگر فاصله دور و میدان دید پوشش داده شده توسط اجزا خیلی کم باشد ترکیب مناسب از دوربین LGP ET 100 همراه با لنز تله فوتو مخصوص آن یک انتخاب خوب برای شماست . اتتخاب دقیق دوربین و لنز نیاز به محاسبات میدان دید اندازه گیری دارد که میتوانید مشاوره های رایگان لازم را از ما اخذ نمایید.

 • چه رنج دمایی برای من مطلوب است ؟

انتخاب رنج دمایی کاملا وابسته به کاربرد دوربین حرارتی در شرکت شما دارد. چنانچه دوربین شما برای امور پایش وضعیت و نت استفاده می شود معمولا حداکثر رنج ۲۵۰ یا ۳۵۰ درجه سلسسیوس برای کار شما کفایتی می کند. کلیه محصولات LGP این رنج دمایی را ساپورت می کند و البته سری های ۷۰ , ۹۰, ۱۰۰ به مراتب فراتر از نیاز شما است و لازم نیست این سری محصولات را تهیه کنید. اما اگر نیاز به ثبت دماهای بالاتری را دارید سری های ۷۰ , ۹۰ ,۱۰۰  درحالت عادی تا ۶۵۰ درجه سلسیوس را اندازه گیری کرده و در صورتی که نیاز شما بیشتر از این باشد میتوانید به عنوان یک گزینه ارتقای انتخابی تا ۱۲۰۰ درجه سلسیوس را نیز با خرید رنج بالاتر اندازه گیری کنید. در انتخاب رنج دمایی همواره سعی کنید که رنج مطلوب و مناسب را خریداری کرده و از درخواست رنج های بالاتر به دلیل افزایش قیمت تجهیز و هزینه های کالیبراسیون سالانه خود داری نمایید. توجه کنید هرچه رنج دمایی دوربین بالاتر باشد ، قیمت دوربیبن و هزینه های کالیبراسیون آن نیز بصورت فزاینده ای افزایش می یابد . برای تعیین رنج مناسب میتوانید از خدمات مشاوره رایگان ما استفاده کنید.

 • میزان IFOV مطلوب برای من  چه میزان است ؟

IFOV یکی از مشخصات مهم در انتخاب دوربین های حرارتی است که نشان ددهنده حداقل زاویه فضایی قابل تشخیص توسط دوربین ترموگرافی می باشد. این بدان معنی است که هرچه ابعاد یک جسم در فاصله مشخص کوچکتر باشد شما به IFOV کمتری برای مشاهده آن نیاز دارید . پس اندازه سوژه و فاصله آن از یکسو و رزلوشن و سیستم اپتیک دوربین شما از سوی دیگر در تعیین این پارامتر و قدرت مشاهده پذیری شما تاثیر گذار است .بعنوان مثال دوربین LGP ET 30 که یک محصول اقتصادی ترموگرافی است دارای مقدار IFOV برابر با ۲.۷۳  است در حالی که محصول حرفه ای ما LGP ET 100 دراای IFOV برابر با ۰.۶۷ می باشد. این بدان معنی است که دوربین ET 100 در فاصله یک سان میتواند ابعادی تقریبا چهار برابر کوچکتر از FT 30 را تشخیص دهد.

 • چه امکانات جانبی می تواند در یک دوربین حرارتی داشته باشیم ؟

 دروبیبن های مختلف سری C و ET دارای امکانات مختلف جانبی هستند که میتواند باعث تسهیل کار کاربران شود. تقریبا تمامی محصولات LGP ازخدمات فیلمبرداری و وای فای پشتیبانی می کنند که برای اطلاعات دقیق تر میتوانید به جدول مقایسه ای که در انتهای همین راهنما آمده است مراجعه کنید اما برای مثال LGP C 25 که یک محصول اقتصادی و جیبی است میتواند از طریق وای فای و با نصب نرم افزار لازم بصورت همزمان تصویر حرارتی را بر روی صفحه موبایل شما نمایش داده و حتی بصورت کنترل از راه دور و از طریق موبایل فرمان ضبط فیلم یا عکس برداری را دریافت کند. شما حتی بانصب نرم افزار های خاص میتوانید همزان تصویر حرارتی را بر روی موبایل ، تبلیت و لپ تاپ خود داشته باشید. این گزینه امکان مدیریت بهتری را بهشما داده و حتی میتوانید از تجهیزات پرتابل تصویر بردای مانند دوربین LGP ET 100  بصورت کنترل از راه دور فرِآیند خود را بصورت آنلاین پایش کرده و از امکان انتقال هزمان تصویر و تولید گزارش استفاده کنید . البته محصولات تخصصی برای پایش آنلاین پدیده ای حرارتی نیز وجود دارد .

 • در هنگام خرید یک دوربین ترموگرافی چه نکاتی را باید مد نظر قرارداد؟

باید توجه کرد که دورین های ترموگرافی در رده تجهیزات پیشرفته دسته بندی می شوند و بسیاری از سازندگان دوربین با توجه به مقررات کشورهای خود از ارایه خدمات به صورت کامل یاحتی محدود به برخی کشورها و استفاده کنندگان خودداریر می کنند .لذا در هنگام خرید حتمام دقت فرمایید که تجهیز شما بصورت قانونی وارد کشور شده و دارای برنده و سازنده معتبر و نمایندگی معتبر در کشور باشد.همچنین  مطمئن شوید که سازنده استفاده از این تجهیز یا تجهیزات مرتبط به آن را در کشور ساپورت و حمایت می کند. ارایه خدمات پشتیبانی لازم و مدت دار و آموزش های تخصصی یکی از موارد مهم در انتخاب برند دوربین می باشد. شرکت نوآوران پایش به عنوان نماینده LGP در ایران  خدمات پس از فروش و آموزشهای تخصصی حرفه را برای تمامی محصولات تصویربرداری حرارتی در ایران تضمین می نماید.

 • آیا نوع باطری دستگاه آیتم مهمی برای انتخاب دوربین حرارتی است ؟

شاید در نظر اول این سوال عجیب و حتی بی اهمیت به نظر برسد. باید توجه کنید برخی سازندگان دوربین های حرارتی از باطری های خاص با شکل و اتصالات ویژه مشخصا ساخت خود استفاده می کنند و لذا در صورت خرابی باطری که یک قطعه مصرفی محسوب می گردد کاملا به سازنده وابسبته خواهید بود. این گونه باطری ها گران قیمت بوده و بعضا تامین آنها بسیار سخت است لذا در هنگام خرید توجه کنید که حتما تامین باطری بعنوان قطعه مصرفی توسط فروشنده و نمایندگی حداقل به مدت ده سال تضمین شده باشد و یا از محصولاتی استفاده کنید که باطری آنها عمومی بوده و قابلیت تامین در بازار داخل را داشته باشد. در هر صورت باطریهای اختصاصی بسیار گران بوده و با گذشت زمان میتواند هزینه های بهره برداری از تجهیز را به شدت افزایش دهد.

اغلب محصولات تصویر برداری حرارتی LGP  شامل  سریهای ۷۰ تا ۱۰۰ مجهز به باطری های استاندارد هستند که تهیه آنها از طریق شرکت نوآوران پایش و حتی بازار ایران میسر است و لذا هزینه های لوازم مصرفی دوربین را در طول مدت بهره برداری به شدت کاهش می دهد

 • پایش ترموگرافی باید آفلاین انجام شود یا آنلاین ؟

پاسخ به این سوال کاملا به سطح اتوماسیون پایش در سازمان شما بستگی دارد ، شما می توانید از تجهیزات پرتابل برای پیاده سازی برنامه های پایش وضعیت به خوبی استفاده کنید اما باید توجه کنیدکه پارامترهای تجهیز بسیار وابسته به شرایط محیطی و تنشها و حوادثی است که تجهیز در هر لحظه می تواند با آن روبرو شود . اگر تجهیزات گران قیمتی دارید که توقف آنها میتواند خسارات سنگینی به شما وارد کند ، توصیه میش ود آنها را تحت پایش مستمر و آنلاین قرار دهید . محصولات LGP این امکان را برای شما فراهم می کند تا بتوانید یک سیستم آنلاین پایش را طرح ریزی و اجرا کرده و بصورت خطی وضعیت حرارتی تجهیزات را تحت پایش قرار دهید برای اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشد.

 

تجهیزات پایش آنلاین مورد نیاز برای هر کارخانه کشور است. بدون داشتن این موارد تجهیزات تحت مراقب ویژه و جاهایی که دیتابرداری دشوار است را نمیتوانید دائما پایش کنید. مثلا فرض کنید یک توربین یا کمپرسور حساس ، در استرس هستید که من باید تا زمان مناسب صبر کنم و سپس اقدام تعمیراتی انجام دهم یا خیر؟ در این حال فرض کنید شبها اگر نیروی دیتا برداری لازم را نداشته باشید در هر لحظه ممکن است رشد مقادیر ارتعاشات را داشته باشید . ( البته ممکن است با تریپ تجهیز خاموش شود ولی زمانی است که خرابی ثانویه ایجاد شده و کار از کار گذشته است!)

با پکیج سنسورهای آنلاین کمپانی LGP به راحتی میتوانید تجهیزات بحرانی خود را تحت مراقبت آنلاین داشته باشید.

نرم افزار پکیچ سنسورهای آنلاین LGP طوری طراحی شده است که دیتاهای پایش را در هرلحظه در هرجای دنیا میتوانید داشته باشید. از جمله دیتا های قابل اندازه گیری میتوان به سرعت، ارتعاشات در سه هر سه جهت، که برای آنالیز شما مهم هست و همچنین میتوانید با آلارم های عددی و طیفی طوری تنظیم کنید که مثلا مقدار ۱X نابالانسی از عددی بالاتر رفت برای شما ایمیل ارسال کند.

در حال حاضر شرکت نوآوران پایش با تجارب فراوان در نصب و پیاده سازی نصب سنسورهای آنلاین در صنایع نفت ،گاز و  پتروشیمی داشته که این سیستم ها هم اکنون در حال پایش  وضعیت بصورت آنلاین می باشند.

حوزه کالیبراسیون و تعمیرات دستگاه

 • بیشتر دستگاههای ارتعاش سنج ، دوربین های حرارتی ، بالانسر ها، سنسورها ارتعاش سنج از جمله موارد ذیل:
 • تعمیر و کالیبراسیون کلیه محصولات کمپانی LGP Turkey
 • تعمیر و کالیبراسیون کلیه محصولات کمپانی Easy Laser
 • تعمیر و کالیبراسیون کلیه محصولات کمپانی VMI
 • تعمیر و کالیبراسیون کلیه محصولات کمپانی Erbessed Instruments
 • تعمیر و کالیبراسیون کلیه محصولات کمپانی Fluke
 • تعمیر و کالیبراسیون کلیه محصولات کمپانی Pruftechnik
 • تعمیر و کالیبراسیون کلیه محصولات کمپانی TPI
 • جهت اطلاعات بیشتر اینجا را کلیک کنید.

حوزه آموزش (نوآوران آکادمی)

 • در ابتدا باید بگوییم سابقه آموزش ما از سال ۹۱ بوده و در این مدت بیش از ۱۹۰۰ نفر گواهینامه داده ایم و دوره ها هم در دفتر تهران ، هم محل شما و هم ترکیه (استانبول) برگزار می گردد.
 • دوره آموزشی بالانس شامل موارد ذیل می گردد:
 • درک کلی از انواع بالانس ، روشهای تشخیص به کمک طیف ، آنالیز زاویه فاز
 • آشنایی کامل و نحوه استفاده از استاندارد بالانس
 • انواع روشهای بالانس استاتیک و دینامیک
 • روشهای بالانس سه نقطه ای
 • روش بالانس برداری
 • آشنایی کلی با ماشین های بالانس کارگاهی
 • جهت اطلاعات بیشتر اینجا را کلیک کنید تا به صفحه مربوطه هدایت شوید.
 • بابت بحث عملی هم نمونه بالانس کردن به صورت عملی با تست ریگ نشان داده می شود.
 • میتوانید جهت ثبت نام یا اطلاعات تکمیلی با شماره ۰۹۹۲۱۶۱۲۳۰۰ تماس حاصل فرمائید.
 • در ابتدا باید بگوییم سابقه آموزش ما از سال ۹۱ بوده و در این مدت بیش از ۱۹۰۰ نفر گواهینامه داده ایم و دوره ها هم در دفتر تهران ، هم محل شما و هم ترکیه (استانبول) برگزار می گردد.
 • دوره آموزشی الاینمنت شامل موارد ذیل می گردد:
 • روش تشخیص ناهمترازی با طیف فرکانسی ، آنالیز زاویه فاز و انواع آن
 • آشنایی با انواع کوپلینگها
 • بررسی روشهای الاینمنت با روشهای چشمی ، ساعت اندیکاتور ، لیزر و مزایا و معایب هر کدام
 • بررسی روشهای الاینمنت با ساعت اندیکاتور (Face Rim, Reverse)
 • چگونگی الاینمنت با لیزر
 • جهت اطلاعات بیشتر اینجا را کلیک کنید تا به صفحه مربوطه هدایت شوید.
 • بابت بحث عملی هم نمونه الاینمنت کردن به صورت عملی با تست ریگ نشان داده می شود.
 • میتوانید جهت ثبت نام یا اطلاعات تکمیلی با شماره ۰۹۹۲۱۶۱۲۳۰۰ تماس حاصل فرمائید.
 • در ابتدا باید بگوییم سابقه آموزش ما از سال ۹۱ بوده و در این مدت بیش از ۱۹۰۰ نفر گواهینامه داده ایم و دوره ها هم در دفتر تهران ، هم محل شما و هم ترکیه (استانبول) برگزار می گردد.

در مورد انتخاب سطح ترموگرافی به موارد ذیل توجه نمایید:

 • اگر معلومات شما در بحث ترموگرافی اولیه می باشد و آپشنهای دستگاه خود را نمیدانید سطح ۱ به شما پیشنهاد می شود.
 • اگر دانش لازم و مقدماتی از ترموگرافی دارید سطح ۲ و اگر نیاز به اطلاعات خیلی تخصصی از جمله نحوه کالیبراسیون دوربین و موارد پیشرفته دارید سطح ۳ به شما پیشنهاد می گردد.
 • جهت اطلاعات بیشتر اینجا را کلیک کنید تا به صفحه مربوطه هدایت شوید.
 • میتوانید جهت ثبت نام یا اطلاعات تکمیلی با شماره ۰۹۹۲۱۶۱۲۳۰۰ تماس حاصل فرمائید.

امتحان در نوآوران آکادمی به صورت کاملا استاندارد مطابق آزمونهای بین المللی برگزار می گردد و در صورت قبولی مدرک معتبر بین المللی صادر می گردد.

در صورتیکه در آزمون قبول نشوید کافی است پس از گذشت حداقل دو هفته در آزمون مجدد ثبت نام کنید و نیازی به گذراندن کل دوره نخواهید داشت.

همچنین گواهینامه ها نیز دو ساله بوده و بعد از پایان مدرک باید جهت تمدید اقدام به ثبت نام در آزمون نمایید. ( گذراندن مجدد دوره الزامی ندارد.)

در این حالت با تماس با شماره ۰۹۹۲۱۶۱۲۳۰۰ می توانید آزمون مجدد ثبت نام کنید و در صورت قبولی مدرک جدید برای شما صادر خواهد گردید.

حوزه خدمات اجرایی و پیمانکاری

 • شرکت دانش بنیان نوآوران پایش در این زمینه (آنالیز مودال و تغییر شکل سازه ) دارای سوابق بسیار بوده و همچنین خدمات موفق بسیاری در صنایع انجام داده که دارای چندین حسن انجام کار نیز می باشد.
 • در صورتیکه در سایت به تجهیز یا حتی خطوط انتقال مشکوک هستید که ممکن است فرکانس طبیعی تحریک می شود کافی است با ما به شماره ۰۲۱۴۴۲۷۶۷۲۳ واحد اجرایی تماس بگیرید.
 • کارشناسان ما ابتدا با آنالیز مودال و بررسی طیف فرکانسی وجود رزونانس را تایید و سپس آنالیز تغییر شکل سازه (ODS Analysis) انجام داده و محل تقویت سازه و یا پیشنهاد اصلاحات در سازه را خدمت شما اعلام خواهند کرد.
 • جهت اطلاعات بیشتر اینجا را کلیک کنید.

به آسانی می توانید با شماره ۴۴۲۷۶۷۲۳-۰۲۱ تماس حاصل فرمائید.

کارشناسان ما با دستگاههای الاینمنت لیزری پیشرفته و بالانسر پرتابل به آسانی پروژه شما را انجام خواهند داد.

جهت اطلاعات تکمیلی اینجا را کلیک کنید.

با دوربین های پیشرفته پروژه شما را انجام خواهیم داد.

کافی است با شماره ۴۴۲۷۶۷۲۳-۰۲۱ تماس حاصل فرمائید.

جهت اطلاعات تکمیلی اینجا را کلیک کنید.

ما به عنوان بزرگترین پیمانکار پایش وضعیت در کشور هستیم. 

جهت اطلاعات تکمیلی با شرکت به شماره ۴۴۲۷۶۷۲۳-۰۲۱ تماس حاصل فرمائید.

بررسی رزومه و سوابق کاری هلدینگ نوآوران

 • در زمینه سوابق از سال ۹۱ بین شرکتهای پایش وضعیت بیشترین تعداد ارتعاش سنج ، دوربینهای ترموگرافی ، تجهیزات آلتراسونیک ، بالانسر کارگاهی را فروش داشتیم.
 • سعی میکنیم مشتریان را راضی نگه داریم ، مثلا اگر برای خدمات پس از فروش تعمیرات یا تامین قطعات یدکی زمان ببرد یک دستگاه به مشتری می دهیم که عملیات پایش را بتواند ادامه دهد.
 • از نظر قطعات یدکی نیز بیشتر ال سی دی ، برد و … را موجود داریم.
 • جهت اطلاعات بیشتر میتوانید اینجا را کلیک کنید.

در حوزه آموزش نیز بیش از ۱۹۰۰ نفر گواهینامه صادر کردیم و اکثر صنایع مخصوصا استان بوشهر و ماهشهر ، اکثر شرکتها آموزش داشته ایم.

همچنین با داشتن نمایندگی موسسه LGP Institute اقدام به برگزاری دوره های استاندارد ، آزمون استاندارد و صدور مدارک بین المللی در صورت قبولی نموده ایم.

بیش از ۶۰ شرکت قرارداد پیمانکاری پایش وضعیت داشتیم و بیش از ۵۰ گواهی حسن انجام کار از شرکتهای مختلف داریم.همچنین بیش از ۹۰۰ پروژه موردی اجرا کرده ایم.

کلیه محصولات گارانتی یک ساله

هیچگونه نگرانی بابت شکست صفحه و ... نداشته باشید.

خدمات پس از فروش ۱۰ساله

با خیال راحت درخواست بگذارید.

نوآوران پایش یکی از پیشگامان پایش وضعیت

از سال ۹۱ در حوزه خدمات، فروش و آموزش در خدمت شما هستیم.