تماس فوری : 09120714820

تعمیرات ایزی وایبر

در صنعت امروز، تقاضا برای تعمیرات ایزی وایبر و در دسترس بودن همیشگی ماشین آلات و تولید با کیفیت بیشتر از همیشه است. 

ما انتظار داریم که کار تعمیر و نگهداری به سرعت، درست و دقیق انجام شود، که این امر نیاز به ابزارهای اندازه گیری دارد که هر بار اطلاعات صحیح و به روز را به ما بدهد.

این امر به ویژه در مورد ابزارهای اندازه گیری و الاینمنت لیزر نیز صدق می کند، زیرا آنها باید تأیید کنند که دستگاه های چرخشی به درستی تنظیم شده اند و در بهترین شرایط ممکن کار می کنند. 

از توقف های غیرضروری و عوارضی که می تواند فرآیند تولید را تحت تأثیر قرار دهد و منجر به زیان های مالی شود باید اجتناب شود. سپس کاربر باید کارهای تعمیری و نگهداری پیشگیرانه خود را با اعتماد کامل به سیستم اندازه گیری لیزری انجام دهد

دستگاه ارتعاش سنج و بالانس درجا دوکاناله ایزی وایبر (Easy viber) ساخت کشور سوئد است و به صورت استوک با قیمت مناسب به فروش می رسد به وسیله این دستگاه قادر خواهید بود به صورت درجا (در محل) عیب یابی کنید و در صورت نیاز بالانس استاتیکی و یا دینامیکی کنید.

هر چند وقت یکبار تعمیرات ایزی وایبر باید انجام شود؟

ما در نوآوران پایش توصیه می کنیم که «کاربران عادی» یک سال در میان کالیبراسیون را انجام دهند. کسانی که با دقت بالا و استانداردهای ISO کار می کنند، معمولاً هر سال بر اساس الزامات داخلی یا الزامات یک مؤسسه صدور گواهینامه، کالیبره می کنند. بسیاری از توزیع کنندگان ما، زمانی که سیستم در حال سرویس است، سیستم اجاره ای را ارائه می دهند تا مشتریان بتوانند به کار خود بصورت موازی ادامه دهند. این که سیستم اندازه گیری زیاد استفاده می شود، بهانه ای برای عدم ارسال آن برای بررسی کالیبراسیون نیست، در حالیکه کاملاً برعکس آن صادق است و شما در صورت استفاده زیاد از دستگاه، نیاز به کالیبراسیون مداوم آن خواهید داشت.

تعمیرات ایزی وایبر به چه صورت انجام می شود؟

مرکز خدمات تعمیرات و کالیبراسیون ایزی وایبر شرکت نوآوران پایش، از یک روش گام به گام برای اطمینان از عملکرد بهینه سیستم در حین کالیبراسیون و سرویس استفاده می کند. این فرآیند همیشه با پر کردن فرم خدمات آنلاین توسط مشتری شروع می شود و عیوب احتمالی تا حد امکان بصورت دقیق توضیح داده می شود و همچنین اقدامات مورد نیاز جهت رفع آن ارائه میشود. به طور معمول ترکیبی از سرویس دستگاه و کالیبراسیون آن جهت رفع مشکل مورد نیاز است.

هنگامی که دستگاه به مرکز خدمات می رسد، یک بررسی ورودی انجام می شود و به دنبال آن تمیز کردن و بررسی عملکرد طبق یک چک لیست انجام می شود:

پس از بررسی و تایید سیستم، گواهی کالیبراسیون صادر می شود.

تعمیرات ایزی وایبر چقدر طول می کشد و هزینه آن چقدر است؟

تعمیرات و کالیبراسیون ایزی وایبر عموماً بسته به بار کاری و نوع سیستم (تسمه، تراز شفت، سیستم هندسی) زمان های مختلفی را می طلبد. سیستم ها معمولاً پس از ۵ تا ۸ روز کاری بازگردانده می شوند. بسته به سیستم، قیمت ها از ۱۰۰ تا ۱۰۰۰ دلار، با توجه به تغییرات محلی قیمت در سراسر جهان متغیر است. در مقایسه با هزینه هایی که ممکن است به دلیل توقف تولید یا تحویل محصولات تولید نادرست ایجاد شود، این واقعاً سرمایه گذاری است که نتیجه می دهد!

کلیه محصولات گارانتی یک ساله

هیچگونه نگرانی بابت شکست صفحه و ... نداشته باشید.

خدمات پس از فروش ۱۰ساله

با خیال راحت درخواست بگذارید.

نوآوران پایش یکی از پیشگامان پایش وضعیت

از سال ۹۱ در حوزه خدمات، فروش و آموزش در خدمت شما هستیم.