تماس فوری : 09120714820

الاینمنت لیزری

اگر با تکنولوژی های الایمنت لیزری آشنا نیستید، اما با تکنولوژی های قدیمی در حوزه الاینمنت آشنا باشید حتماً به ساعت های اندیکاتور در این زمینه برخورده اید . این ساعت ها سبب می شوند تا کاربر زمان زیادی را صرف الاینمنت کردن تجهیزات نماید . شاید بتوان گفت در بیشتر موارد به نتیجه دلخواه نیز دست پیدا نکند. برخلاف تکنولوژی قدیمی در حوزه الاینمنت ، تکنولوژی الاینمنت لیزری از سرعت و سادگی بیشتری برخوردار است ، دقتی به مراتب بیشتر دارد و کاربر نیازمند داشتن تخصصی خاص در کار با آن نیست .بعلاوه می تواند در کمترین زمان ممکن به نتیجه دلخواه دست یابد.

الاینمنت لیزری در واقع فرآیندی است که ناهمراستایی در ادوات دوار و محور های انتقال قدرت توسط این تجهیزات را به راحتی شناسایی می کند . این تکنولوژی با بهره گیری از توان لیزر در تجهیزات الاینمنت لیزری، نظیر دستگاه QB 701 انجام این امر را در کمترین زمان برای شما امکان پذیر می کند.

مهندسین با استفاده از این تکنولوژی هزینه های واحد را تا حدود زیادی کاهش خواهند داد. استفاده از این شیوه در الاینمنت در شرایط رقابتی که تمامی صنایع به سمت کاهش هزینه ها و بهینه سازی در تولید حرکت می کنند ،بازده هر شرکت را افزایش خواهد داد.

دستگاه الاینمنت

دستگاه EASYLASER XT550 درواقع تمام امکانات دستگاه XT660 را دارد. با یک تفاوت بزرگ، این دستگاه میتواند در محیط های خطرناک و بحرانی استفاده شود.

با این دستگاه میتوانید:

 • ماشین را الاین کنید
 • تنش پایه را چک کنید
 • بازی بیرینگ را چک کنید
 • نرمی پایه را چک کنید
 • نتایج را ذخیره و اشتراک گذاری کنید
XT660_system_basic

ایزی لیزر XT660 یک دستگاه الاینمنت حرفه ای است که میتوانید ماشین های افقی و فلانج مونتد را با آن با دقت لیزری الاین کنید.

با این دستگاه میتوانید:

 • ماشین را الاین کنید
 • تنش پایه را چک کنید
 • بازی بیرینگ را چک کنید
 • نرمی پایه را چک کنید
 • نتایج را ذخیره و اشتراک گذاری کنید
XT770

با دستگاه ایزی لیزر XT770، به راحتی ماشین های خود را با تکنولوژی شرکت EASYLASER و با دقت لیزر نقطه ای الاین کنید.

این دستگاه دارای سازگاری با انواع پلتفرم های IOS، Android و … بوده که به شما آزادی انتخاب پلتفرم مورد نظر خود را می دهد.

همچنین میتوانید از دیگه تجهیزات ساخت ایزی لیزر به عنوان همراه با این محصول استفاده کنید تا از امکانات بیشتزی برخوردار شوید.

دستگاه الاینمنت EI Shaft شرکت اربسد از جمله محبوبترین دستگاههای الاینمنت در دنیا می باشد. از ویژگی دستگاه می توان به لیزر خطی ، دتکتورهای ۳ سانتی ، بلوتوث ورژن ۴ ، زمان کار ۲۰ ساعت مداوم اشاره نمود.

دستگاه الاینمنت EI Shaft شرکت اربسد از جمله محبوبترین دستگاههای الاینمنت در دنیا می باشد. از ویژگی دستگاه می توان به لیزر خطی ، دتکتورهای ۳ سانتی ، بلوتوث ورژن ۴ ، زمان کار ۲۰ ساعت مداوم اشاره نمود.

xt-content-easylaser

دستگاه EASYLASER XT440 یک دستگاه الاینمنت با لیزر خطی است با طراحی ضد آب، گرد و غبار و شوک. با طراحی کراس پلتفرم. یعنی میتوانید از این دستگاه با پلتفرم های مختلف استفاده کنید.

 

چه دستگاه الاینمنت لیزری مناسب نیاز شما خواهد بود؟

قبل از هرگونه خرید دستگاه الاینمنت لیزری شما ابتدا باید نوع نیاز و موارد کاربرد این دستگاه را در مجموعه خود مشخص کنید تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید. اگر کمی به این مسئله توجه کنید درخواهید یافت که خرید دستگاه الاینمنت لیزری که بتواند هر گونه نیاز الاینمنت را برای شما برطرف کند در حالی که شما تنها به بخشی از توان آن نیاز دارید تنها هزینه اضافی را برای شما در بر خواهد داشت و بیشتر امکانات آن برای شما بلا استفاده خواهد ماند.

دلایل استفاده از الاینمنت لیزری چیست ؟

تجهیزات دوار در هر حالت نیازمند این هستند که در جهت محور های افقی و عمودی همراستا باشند . همانطور که می دانید بیشتر ناهمراستایی ها به دو صورت زاویه ای و موازی ایجاد می شوند . این ناهمراستایی ها به هر دلیل که ایجاد شوند اثرات مخربی را از جمله موارد زیر به دنبال خواهند داشت:

 1. افزایش میزان اصطحکاک در ادوات و مصرف انرژی بیشتر جهت حرکت دستگاه ها
 2. افزایش چند برابری و خرابی زودرس در بیرینگ ها و کاسه نمد ها
 3. کاهش عمر شفت و کوپلینگ ها و خرابی های زود رس آن ها
 4. ایجاد نشتی در کاسه نمد ها و و مصرف بیشتر روانکار ها

اثرات مخربی از این قبیل لزوم استفاده از این تکنولوژی را کاملاً مشخص می کند.

 

هلدینگ دانش بنیان نوآوران از سال ۹۱ با هدف بومی سازی تکنولوژی پایش وضعیت شروع به فعالیت نمود ، این هلدینگ هم اکنون در پنج دفتر ایران و دو دفتر خارج از کشور مشغول به فعالیت میباشد دفاتر داخل کشور شامل دپارتمان تجهیزات پایش وضعیت ، دپارتمان تامین تجهیزات عمومی ، دپارتمان آموزش ، دپارتمان پیمانکاری ، دپارتمان کارگاه می باشد. همچنین این هلدینگ هم اکنون دارای چندین نمایندگی انحصاری از خارج از کشور، گواهی صلاحیت پیمانکاری سازمان برنامه و بودجه ، گواهی دانش بنیان از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری ، گواهی آموزش از نفت مرکزی میباشد. این هلدینگ دارای بیش از ۳۰۰ حسن انجام کار فروش ، ۲۰۰ حسن انجام کار پیمانکاری ، ۳۰۰ حسن انجام کار کارگاه آموزشی بوده و بیش از ۱۵۰۰ نفر در صنایع نفت گاز پتروشیمی را آموزش داده است. همچنین این شرکت با ارتباط مناسب با موسسه mobius استرالیا توانایی برگزاری کارگاه آموزش و آزمون و دریافت گواهینامه بین المللی در دفاتر ترکیه و دبی را دارد.

ما در بیشتر نمایشگاههای داخلی و خارجی در کنار شما عزیزان از سال ۹۱ حضور داریم.

نمایشگاه نفت گاز پتروشیمی تهران سال ۱۳۹۵
نمایشگاه تجهیزات دوار تهران سال ۱۳۹۳
نمایشگاه نفت گاز پتروشیمی تهران سال ۱۳۹۲
نمایشگاه نفت گاز پتروشیمی شیراز سال ۱۳۹۸
نمایشگاه آکوستیک تهران سال ۱۳۹۷
نمایشگاه نفت و گاز تهران سال ۱۳۹۶
نمایشگاه صنعت نفت گاز پتروشیمی تهران 1401
نمایشگاه صنعت نفت و گاز آدیپک ابوظبی سال ۱۳۹۹
نمایشگاه صنعت نفت گاز پتروشیمی تهران سال ۱۳۹۹
نمایشگاه صنعت نفت گاز پتروشیمی اهواز سال ۱۳۹۹
حضور در شبکه یک سیما مسابقه کارویا سال ۱۴۰۰
نمایشگاه صنعت برق - دبی سال ۱۴۰۰
نمایشگاه صنعت ترکیه استانبول سال ۱۴۰۰
نمایشگاه صنعت نفت گاز پتروشیمی تهران ۱۴۰۱
نمایشگاه صنعت نفت گاز پتروشیمی تهران ۱۴۰۱
نمایشگاه صنعت نفت گاز پتروشیمی تهران ۱۴۰۱

با تشکر از حضور گرم شما عزیزان در نمایشگاه نفت ، گاز ، پتروشیمی تهران ۱۴۰۱

فروش آغاز تعهد می باشد، با ارائه خدمات و آموزش همیشه در کنار شما هستیم.

این شرکت از طریق دفاتر خارج از کشور محصولات کمپانی پروفتکنیک و ماژولها را تامین می نماید.
تجهیزات دوربینهای ترموگرافی تستو و سایر محصولات این کمپانی رو شرکت نوآوران پایش ارائه می دهد.
کمپانی آرتسیس ترکیه در زمینه تجهیزات آنالیز جریان فعالیت دارد شرکت نوآوران پایش نماینده و خدمات پس از فروش این شرکت را ارائه می دهد.
فروش و خدمات پس از فروش دوربینهای ترموگرافی شرکت فلر توسط شرکت نوآوران پایش در ایران صورت می پذیرد.
فروش و خدمات پس از فروش دوربینهای ترموگرافی و سایر محصولات فلوک را شرکت نوآوران پایش انجام می دهد.
کلیه محصولات گارانتی یک ساله

هیچگونه نگرانی بابت شکست صفحه و ... نداشته باشید.

خدمات پس از فروش ۱۰ساله

با خیال راحت درخواست بگذارید.

نوآوران پایش یکی از پیشگامان پایش وضعیت

از سال ۹۱ در حوزه خدمات، فروش و آموزش در خدمت شما هستیم.