تماس فوری : 09120714820

بالانس در محل | بالانس کارگاهی

خدمات بالانس در محل

شرکت نوآوران پایش ارائه دهنده خدمات بالانس در محل و بالانس کارگاهی با قابلیت روت­بندی نتایج در حوزه پایش وضعیت می­باشد.همانطور که میدانید یک روتور زمانی در وضعیت نامتعادل و غیر بالانس قرار می گیرد  که مرکز جرم آن (مرکز ثقل) با مرکز هندسی آن مطابقت نداشته باشد.

عدم بالانس یک روتور اجتناب ناپذیر است. اگرچه همه ماشین‌های دوار در طول فرآیند ساخت متعادل می‌شوند، در حین حمل، نصب یا استفاده، ممکن است شرایطی رخ دهد که شرایط روتور را تغییر دهد.

این شرکت بعنوان نماینده انحصاری شرکت Erbessd در بازار ایران به کمک ابزارآلات پیشرفته، به ارزیابی آنالیز پیچیده تجهیزات دوار و بالانس در محل در دو حالت روت­بندی روشن و خاموش می­پردازد.

واحد پیمانکاری شرکت نوآوران پایش در دفتری جداگانه و با سابقه بیش از ۱۰ سال، دارنده گواهینامه صلاحیت رتبه بندی ، صلاحیت اداره کار ، ایمنی آماده ارائه خدمات ارزنده در صنایع نفت گاز پتروشیمی آماده ارائه خدمات بالانس دینامیکی انواع روتور در محل و یا کارگاه می باشد.

به طور کلی یک برنامه بالانس کننده در محل،  هنگام بالانس در مکان هایی که نمی توانید از رایانه شخصی معمولی استفاده کنید می تواند بسیار مفید باشد.

WiSER Balance، برنامه بالانس رایگان شرکت اربسد، به شما امکان می‌دهد تا کار متعادل‌سازی را در هر مکانی تنها با استفاده از دستگاه iOS خود انجام دهید.

با استفاده از دستگاه های EI WiSER و WiSER 3X خود عملیلت بالانس را در حالت های ۱ و ۲ انجام دهید و با استفاده از ابزار تنظیم در برنامه نتایج بهتری کسب کنید.

تجهیزات بالانس در محل

همانطور که می دانید کلیه بالانسرهای پرتابل در جهان بر اساس زاویه فاز بالانس می کنند فلذا ساختار اندازه گیری مقدار و مکان جرم تصحیح پس از نصب جرم آزمایشی برای همگی یکسان می باشد. حال شرکت اربسد این قابلیت را برای اولین بار ایجاد نموده که بتوان سنسور و تاکومتر را به صورت وایرلس به گوشی موبایل متصل و به راحتی بالانس نمود.همچنین از لحاظ قیمتی ، این بالانسر را میتوان به عنوان ارزانترین بالانسر جهان معرفی نمود.

همانطور که می دانید کلیه بالانسرهای پرتابل در جهان بر اساس زاویه فاز بالانس می کنند فلذا ساختار اندازه گیری مقدار و مکان جرم تصحیح پس از نصب جرم آزمایشی برای همگی یکسان می باشد. حال شرکت اربسد این قابلیت را برای اولین بار ایجاد نموده که بتوان سنسور و تاکومتر را به صورت وایرلس به گوشی موبایل متصل و به راحتی بالانس نمود.همچنین از لحاظ قیمتی ، این بالانسر را میتوان به عنوان ارزانترین بالانسر جهان معرفی نمود.

کدام خدمات بالانس در محل مناسب نیاز شما خواهد بود؟

تجهیزات روز دنیا نظیر بالانسرهای Digivibe Mx توانایی انجام بالانس در محل و به صورت کارگاهی را به طور همزمان دارا می‌باشند که سبب می‌شود مجموعه در انجام فرآیند بالانس تماماً خودکفا باشد.

در ایران دستگاه Digivibe Mx تنها به عنوان یکی از محصولات کمپانی erbessd  توسط شرکت نوآوران پایش به عنوان نمایندگی انحصاری آن ها عرضه می شود. شما می توانید برای دریافت اطلاعات راجع به سایر  دستگاه های بالانس کارگاهی و پرتابل و سایر محصولات این شرکت از وب سایت ما به آدرس www.noavaranpayesh.com بازدید فرمایید.

انواع خدمات بالانس در محل و بالانس کارگاهی شرکت نوآوران پایش:

  • بالانس روتور و توربین
  • بالانس پمپ کمپرسور
  • بالانس الکترو موتور،سراتور، دکانتر،و…
  • بالانس میل لنگ، پولی
  • بالانس دیسک، بالانس ترمز
  • بالانس انواع پروانه های اکسیال و رادیال، گاردان
  • بالانس میل لنگ و غلطک
  • پرینت کامل از مراحل بالانس

از دیگر خدمات شرکت نوآران پایش  میتوان به:

بالانس انواع غلطکهای سنگین، پروانه های صنعتی ، هواکشهای صنعتی ، توربین ، غلطکهای آج دار ، غلطکهای تیغ کوبی شده مخصوص دستگاههای چرم سازی ، میکسرها ، سانترفیوژهای صنعتی و آزمایشگاهی به وسیله ی دستگاههای sts 50 داخلی و دستگاههای خارجی KOHTECT C911، با امکان بالانس قطعات حساس و قطعات دیگر.محدودیت ابعادی برای قطعات معمول صنعتی وجود ندارد و در موارد خواص نیز بنا به مشخصات اظهار نظر میگردد.

 

هلدینگ دانش بنیان نوآوران از سال ۹۱ با هدف بومی سازی تکنولوژی پایش وضعیت شروع به فعالیت نمود ، این هلدینگ هم اکنون در پنج دفتر ایران و دو دفتر خارج از کشور مشغول به فعالیت میباشد دفاتر داخل کشور شامل دپارتمان تجهیزات پایش وضعیت ، دپارتمان تامین تجهیزات عمومی ، دپارتمان آموزش ، دپارتمان پیمانکاری ، دپارتمان کارگاه می باشد. همچنین این هلدینگ هم اکنون دارای چندین نمایندگی انحصاری از خارج از کشور، گواهی صلاحیت پیمانکاری سازمان برنامه و بودجه ، گواهی دانش بنیان از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری ، گواهی آموزش از نفت مرکزی میباشد. این هلدینگ دارای بیش از ۳۰۰ حسن انجام کار فروش ، ۲۰۰ حسن انجام کار پیمانکاری ، ۳۰۰ حسن انجام کار کارگاه آموزشی بوده و بیش از ۱۵۰۰ نفر در صنایع نفت گاز پتروشیمی را آموزش داده است. همچنین این شرکت با ارتباط مناسب با موسسه mobius استرالیا توانایی برگزاری کارگاه آموزش و آزمون و دریافت گواهینامه بین المللی در دفاتر ترکیه و دبی را دارد.

ما در بیشتر نمایشگاههای داخلی و خارجی در کنار شما عزیزان از سال ۹۱ حضور داریم.

نمایشگاه نفت گاز پتروشیمی تهران سال ۱۳۹۵
نمایشگاه تجهیزات دوار تهران سال ۱۳۹۳
نمایشگاه نفت گاز پتروشیمی تهران سال ۱۳۹۲
نمایشگاه نفت گاز پتروشیمی شیراز سال ۱۳۹۸
نمایشگاه آکوستیک تهران سال ۱۳۹۷
نمایشگاه نفت و گاز تهران سال ۱۳۹۶
نمایشگاه صنعت نفت گاز پتروشیمی تهران 1401
نمایشگاه صنعت نفت و گاز آدیپک ابوظبی سال ۱۳۹۹
نمایشگاه صنعت نفت گاز پتروشیمی تهران سال ۱۳۹۹
نمایشگاه صنعت نفت گاز پتروشیمی اهواز سال ۱۳۹۹
حضور در شبکه یک سیما مسابقه کارویا سال ۱۴۰۰
نمایشگاه صنعت برق - دبی سال ۱۴۰۰
نمایشگاه صنعت ترکیه استانبول سال ۱۴۰۰
نمایشگاه صنعت نفت گاز پتروشیمی تهران ۱۴۰۱
نمایشگاه صنعت نفت گاز پتروشیمی تهران ۱۴۰۱
نمایشگاه صنعت نفت گاز پتروشیمی تهران ۱۴۰۱

نوآوران پایش دارای به روزترین و معتبرترین برندهای پایش وضعیت

هلدینگ نوآوران پایش هم اکنون دارای نمایندگی ایزی لیزر و نمایندگی اربسد و همچنین نمایندگی فلوک آمریکا و نمایندگی تستو آلمان می باشد. مجموعه نوآوران پایش با ارائه خدمات پس از فروش معتبر از خارج از کشور، گواهی صلاحیت پیمانکاری سازمان برنامه و بودجه، گواهی دانش بنیان از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، گواهی آموزش از نفت مرکزی، آماده ارائه خدمات هر چه بهتر در زمینه پایش وضعیت می باشد.

نماینده انحصاری و خدمات پس از فروش مجاز کمپانی Adelix ترکیه در ایران شرکت نوآوران پایش می باشد.
نماینده انحصاری و خدمات پس از فروش مجاز کمپانی ایزی لیزر در ایران شرکت نوآوران پایش می باشد.
نماینده انحصاری و خدمات پس از فروش مجاز کمپانی کوهتکت در ایران شرکت نوآوران پایش می باشد.
نماینده انحصاری و خدمات پس از فروش مجاز کمپانی اربسد در ایران شرکت نوآوران پایش می باشد.

نماینده انحصاری و خدمات پس از فروش مجاز کمپانی TPI در ایران شرکت نوآوران پایش می باشد.

کمپانی LGP به طور تخصصی در مورد تجهیزات پایش وضعیت فعالیت دارد. شرکت نوآوران پایش فروش و خدمات پس از فروش این محصولات کمپانی LGP را در ایران ارائه می دهد.

نماینده انحصاری و خدمات پس از فروش مجاز کمپانی UE System در ایران شرکت نوآوران پایش می باشد.
نمایندگی و برگزار کننده کارگاههای آموزشی موسسه ccmi کانادا

نمایندگی و خدمات پس از فروش محصولات vmi سوئد

برخی از مشتریان ما

کلیه محصولات گارانتی یک ساله

هیچگونه نگرانی بابت شکست صفحه و ... نداشته باشید.

خدمات پس از فروش ۱۰ساله

با خیال راحت درخواست بگذارید.

نوآوران پایش یکی از پیشگامان پایش وضعیت

از سال ۹۱ در حوزه خدمات، فروش و آموزش در خدمت شما هستیم.