تماس فوری : 09120714820

پایش وضعیت صنعت نفت و گاز ایران

پایش وضعیت صنعت نفت و گاز 

با هلدینگ دانش بنیان نوآوران پایش قطب پایش وضعیت کشور 

نوآوران پایش با هدف بومی سازی تکنولوژی پایش وضعیت صنعت نفت و گاز از سال ۱۳۹۱ شروع به فعالیت نمود. این هلدینگ هم اکنون در پنج دفتر ایران و دو دفتر خارج از کشور مشغول به فعالیت میباشد دفاتر داخل کشور شامل دپارتمان تجهیزات پایش وضعیت صنعت نفت و گاز ، دپارتمان تامین تجهیزات عمومی ، دپارتمان آموزش ، دپارتمان پیمانکاری ، دپارتمان کارگاه می باشد.

محصولات پایش وضعیت نوآوران پایش

بالانسر کارگاهی اربسد

با کیفیتی بالاتر از ماشینهای بالانسر Schenck و داشتن خدمات پس از فروش کامل در ایران با خیال راحت دستگاه بالانس کارگاهی با کیفیت اربسد سفارش دهید. از ۳۰ کیلوگرم تا ۵۰ تن

با یک گوشی بالانس کنید!تنها تاکومتر وایرلس در دنیااطلاعات بیشتر
ارتعاش سنج و بالانس MX30در کمتر از ۱۰ ثانیه دیتابرداری و کمتر از ۵ دقیقه ODS بگیرید.اطلاعات بیشتر
سنسورهای آنلاینبا نصب سنسورهای آنلاین فانتوم با خیال راحت وضعیت ماشین را در هرجای دنیا در هر لحظه داشته باشید.اطلاعات بیشتر

حضور هلدینگ نوآوران در هشتمین نمایشگاه نفت ، گاز ، پالایش و پتروشیمی کشور چین ۴ الی ۶ آبان ۱۴۰۲

نمایشگاه پایش وضعیت تهران اسفند ماه ۱۴۰۱

نمایشگاه آکوستیک و ارتعاشات تهران آذرماه ۱۴۰۱

پایش وضعیت نفت و گاز با نوآوران پایش از سال ۱۳۹۱

همیشه اعتقاد داریم فروش یک کالا شروع تعهد می باشد به همین منظور جهت ارائه خدمات پس از فروش تخصصی دو دفتر مجزا (دپارتمان اجرایی و دپارتمان آموزش) داریم و عقیده داریم باید خانواده مشتریان را حفظ نماییم و رضایت داشته باشند.

نمایشگاه صنعت نفت ، گاز ، پتروشیمی تهران اردیبهشت ماه ۱۴۰۱

پایش وضعیت صنعت نفت و گاز با نوآوران پایش فعال در نمایشگاه های داخلی و خارجی

نمایشگاه نفت و گاز هاینان چین 1402
نمایشگاه صنعت نفت و گاز و پتروشیمی هاینان چین ۲۰۲۳
نمایشگاه نفت و گاز هاینان چین 1402
نمایشگاه صنعت نفت و گاز و پتروشیمی هاینان چین ۲۰۲۳
نمایشگاه نفت و گاز هاینان چین 1402
نمایشگاه صنعت نفت و گاز و پتروشیمی هاینان چین ۲۰۲۳
نمایشگاه صنعت نفت و گاز 1402
نمایشگاه صنعت نفت و گاز ۱۴۰۲
نمایشگاه صنعت نفت و گاز 1402
نمایشگاه صنعت نفت و گاز ۱۴۰۲
نمایشگاه صنعت نفت و گاز 1402
نمایشگاه صنعت نفت و گاز ۱۴۰۲
نمایشگاه صنعت نفت گاز پتروشیمی تهران ۱۴۰۱
نمایشگاه صنعت نفت گاز پتروشیمی تهران ۱۴۰۱
نمایشگاه صنعت نفت گاز پتروشیمی تهران ۱۴۰۱
حضور در شبکه یک سیما مسابقه کارویا سال ۱۴۰۰
نمایشگاه صنعت برق - دبی سال ۱۴۰۰
نمایشگاه صنعت ترکیه استانبول سال ۱۴۰۰
نمایشگاه صنعت نفت گاز پتروشیمی تهران 1401
نمایشگاه صنعت نفت و گاز آدیپک ابوظبی سال ۱۳۹۹
نمایشگاه صنعت نفت گاز پتروشیمی تهران سال ۱۳۹۹
نمایشگاه صنعت نفت گاز پتروشیمی اهواز سال ۱۳۹۹

نوآوران پایش دارای به روزترین و معتبرترین برندهای پایش وضعیت

هلدینگ نوآوران پایش هم اکنون دارای نمایندگی ایزی لیزر و نمایندگی اربسد و همچنین نمایندگی فلوک آمریکا و نمایندگی تستو آلمان می باشد. مجموعه نوآوران پایش با ارائه خدمات پس از فروش معتبر از خارج از کشور، گواهی صلاحیت پیمانکاری سازمان برنامه و بودجه، گواهی دانش بنیان از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، گواهی آموزش از نفت مرکزی، آماده ارائه خدمات هر چه بهتر در زمینه پایش وضعیت می باشد.


کمپانی LGP به طور تخصصی در مورد تجهیزات پایش وضعیت فعالیت دارد. شرکت نوآوران پایش فروش و خدمات پس از فروش این محصولات کمپانی LGP را در ایران ارائه می دهد.


نماینده انحصاری و خدمات پس از فروش مجاز کمپانی اربسد در ایران شرکت نوآوران پایش می باشد.

نماینده انحصاری و خدمات پس از فروش مجاز کمپانی TPI در ایران شرکت نوآوران پایش می باشد.

نماینده انحصاری و خدمات پس از فروش مجاز کمپانی UE System در ایران شرکت نوآوران پایش می باشد.
نماینده انحصاری و خدمات پس از فروش مجاز کمپانی ایزی لیزر در ایران شرکت نوآوران پایش می باشد.
نمایندگی و برگزار کننده کارگاههای آموزشی موسسه ccmi کانادا

نمایندگی و خدمات پس از فروش محصولات vmi سوئد

برخی از مشتریان ما

پایش وضعیت با نوآوران پایش محصولات / خدمات

 • Easy-Laser تولید کننده و تامین کننده پیشرو سیستم های اندازه گیری و تراز مبتنی بر لیزر در جهان است.
 • ایزی لیزر محصولات ساده ای را تولید می کند که برای انجام سریع و دقیق اندازه گیری ها و تراز کردن ماشین ها برای انجام وظایف در همه انواع صنعت ساخته شده اند.
 • با سرمایه گذاری در خرید تجهیزات تراز لیزری مانند Easy-Laser به سرعت هزینه خرید خود را از طریق کاهش هزینه برای سرویس قطعات جایگزین، خرابی کمتر قطعات و قبض کمتر برق پرداخت می کند. 
 • خرید تجهیزات Easy-Laser یک سرمایه گذاری مطمئن است.
 • در حقیقت سیستم Easy-Laser را می‌توان گسترش، ترکیب و ارتقا داد تا با هر یک از نیازهای اندازه‌گیری شما در حال حاضر یا در آینده مطابقت داشته باشد.

شرکت نوآوران پایش، قطب پایش وضعیت کشور به عنوان تامین کننده تجهیزات ابزار دقیق، نمایندگی فروش و عرضه تجهیزات ایزی لیزر easy Laser را در ایران به عهده دارد

در تجهیزات دوار اصولاً حدود ۴۰ درصد خرابی ها ناشی از عدم نصب صحیح از جمله الاینمنت و همراستاسازی می باشد. عدم الاینمنت منجر به عیوبی از جمله خرابی زودرس بیربینگ، آب بندها می شود. 

شرکت مهندسی نوآوران پایش با استفاده از پیشرفته ترین و به روز ترین دستگاه های الاینمنت لیزری و نفرات متخصص آماده ارائه خدمات الاینمنت لیزری به کلیه صنایع کشور می باشد.

شرکت نوآوران پایش، دارای سوابق درخشان در زمینه کارهای اجرایی در زمینه پایش وضعیت و تعمیرات و نگه داری و دارنده گواهی ISO 9001 و HSE ، آمادگی خود را جهت ارائه خدمات الاینمنت لیزری جهت تنظیم کوپلینگ سیستم های دوار و همینطور تنظیم سیستم های دارای تسمه و پولی اعلام می دارد .

خدمات مورد نظر با پیشرفته ترین دستگاه های روز دنیا انجام شده و گزارش وضعیت سیستم قبل و بعد از انجام کار به کارفرما تسلیم میگردد.

تعمیرات و عیب یابی با آنالیز ارتعاشات و جمع‌آوری داده‌ها، یکی از مهم‌ترین ابزارهای پیش‌بینی، پیشگیری و عیب‌یابی خرابی‌های مکانیکی ماشین‌های دوار است.

آنالیز ارتعاشات به عنوان مهم ترین ابزار شناسایی عیوب مکانیکی از قبیل عیوب بیرینگ، نابالانسی، عدم هم محوری شفت ها، رزونانس، کاویتاسیون، عیوب تسمه و فوندانسیون و … با این ابزار قابل شناسایی هستند.
 
شرکت نوآوران پایش با تجارب فراوان و دارا بودن نفرات فنی با سوابق علمی و تجربی درخشان در عرصه علوم دانشگاهی و صنعتی آماده ارائه خدمات آنالیز ارتعاشات در سطح کشور می باشد. 
 
زمانی که داده های جمع آوری شده و تجزیه و تحلیل شده مشکل شما را حل نمی کند، تحلیلگران نوآوران پایش دامنه جمع آوری داده های خود را گسترش می دهند تا به قلب مشکل برسند. این عیب یابی ممکن است شامل سایر مسائل سیستمیک مانند نصب یا استاتور موتور، پایه یا سایر شرایط مورب باشد. به دلیل تخصص، تجربه و سرسختی آن برای حل مشکل تجهیزات دوار خود، با شرکت نوآوران پایش در تماس باشید.

با پکیج سنسورهای آنلاین Phantom به راحتی میتوانید تجهیزات بحرانی خود را تحت مراقبت آنلاین داشته باشید.

نرم افزار پکیچ سنسورهای آنلاین فانتوم طوری طراحی شده است که دیتاهای پایش را در هرلحظه در هرجای دنیا میتوانید داشته باشید. از جمله دیتا های قابل اندازه گیری میتوان به سرعت، ارتعاشات در سه هر سه جهت، جریان ، پارامتر دلخواه ( مثلا هر پارامتری که برای آنالیز شما مهم هست) و همچنین میتوانید با آلارم های عددی و طیفی طوری تنظیم کنید که مثلا مقدار ۱X نابالانسی از عددی بالاتر رفت برای شما ایمیل ارسال کند.

در حال حاضر شرکت نوآوران پایش با تجارب فراوان در صنایع نفت ،گاز و  پتروشیمی، تعداد زیادی سنسورهای آنلاین فانتوم را نصب نموده است که در حال پایش  وضعیت بصورت آنلاین می باشند.

شرکت نوآوران پایش ارائه دهنده خدمات بالانس در محل و بالانس کارگاهی با قابلیت روت­بندی نتایج در حوزه پایش وضعیت می­باشد.

همانطور که میدانید یک روتور زمانی در وضعیت نامتعادل و غیر بالانس قرار می گیرد  که مرکز جرم آن (مرکز ثقل) با مرکز هندسی آن مطابقت نداشته باشد.

عدم بالانس یک روتور اجتناب ناپذیر است. اگرچه همه ماشین‌های دوار در طول فرآیند ساخت متعادل می‌شوند، در حین حمل، نصب یا استفاده، ممکن است شرایطی رخ دهد که شرایط روتور را تغییر دهد.

این شرکت بعنوان نماینده انحصاری شرکت Erbessd در بازار ایران به کمک ابزارآلات پیشرفته، به ارزیابی آنالیز پیچیده تجهیزات دوار و بالانس در محل در دو حالت روت­بندی روشن و خاموش می­پردازد.

واحد پیمانکاری شرکت نوآوران پایش در دفتری جداگانه و با سابقه بیش از ۱۰ سال، دارنده گواهینامه صلاحیت رتبه بندی ، صلاحیت اداره کار ، ایمنی آماده ارائه خدمات ارزنده در صنایع نفت گاز پتروشیمی آماده ارائه خدمات بالانس دینامیکی انواع روتور در محل می باشد.

شما می توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر راجع به دستگاه های بالانس پرتال از تجهیزات Digivibe Mx بازدید فرمایید.

شرکت نوآوران پایش، ارائه دهنده ی برترین خدمات اجرایی ارتعاشات در سطح کشور، تجهیزات روز دنیا نظیر بالانسرهای Digivibe Mx با توانایی انجام بالانس در محل و بالانس کارگاهی را به طور همزمان دارا می‌باشند که سبب می‌شود مجموعه شما در انجام فرآیند بالانس تماماً خودکفا باشد.

در ایران دستگاه Digivibe Mx تنها به عنوان یکی از محصولات کمپانی erbessd  توسط شرکت نوآوران پایش به عنوان نمایندگی انحصاری آن ها عرضه می شود.

انواع خدمات بالانس صنعتی توسط نوآوران پایش عبارتند از:

 • خدمات بالانس صنعتی و خدمات بالانس صنعتی
 • بالانس قطعات سنگین: بالانس نیروگاهی
 • بالانس فنی و دفاعی: بالانس و تعمیرات
 • بالانس در محل: بالانس فن، روتور، توربین

شما می توانید برای دریافت اطلاعات از دستگاه های بالانس کارگاهی از ماشین آلات بالانس ERBESSD INSTRUMENTS  بازدید فرمایید.

خدمات ترموگرافی یکی از پرکاربردترین ابزارهای شناسایی عیوب از مجموعه ابزارهای نگهداری و تعمیرات مبتنی بر پایش وضعیت به شمار می رود. شناسایی بیش از ۹۵% عیوب الکتریکی، بسیاری از عیوب مکانیکی، شناسایی رسوب و خوردگی در لوله ها، تشخیص سطح سیال در مخازن, عیوب الکترونیکی و … تنها بخشی از ده ها کاربرد این ابزار به شما می رود.

با تجهیزات و ماشین آلات دوار، خدمات ترموگرافی مادون قرمز اغلب برای یافتن خرابی‌های فوری و مشکلات بحرانی استفاده می‌شود. با این حال، شاید یک مزیت بزرگ‌تر در تجهیزات پیشرفته در ارتباط با سایر فناوری‌های تعمیر و نگهداری مانند آنالیز ارتعاش، آکوستیک و آنالیز روغن باشد. همه این روش های نظارت باید در یک برنامه نگهداری پیش بینی جامع با هم کار کنند. اگر داده ها به طور مداوم جمع آوری و مرتبط شوند، مزایای هزینه فوق العاده است.

شرکت مهندسی نوآوران پایش با به کار گیری کارشناس مجرب و متخصص در این زمینه آماده ارائه خدمات بازرسی به صورت دوره ای و موردی اعلام می دارد.

تجهیزات آلتراسونیک با تکنولوژی صفحه نمایش لمسی، قابلیت برنامه ریزی و بررسی مسیرها، تصاویر و صداها را داراست

دستگاه التراسونیک با قابلیت اندازه گیری دما با دماسنج مادون قرمز و تنظیم تابش عیوب مکانیکی و حرارتی تجهیزات دوار شما را شناسایی می کند.

با تجهیزات آلتراسونیک می توانید:

 1. از نقاط تست با دوربین روی برد عکس بگیرید
 2. مکان ها را با اشاره گر لیزری مشخص کنید
 3. شرایط مختلف را با آنالایزر طیف داخلی تجزیه و تحلیل کنید
 4. ذخیره سازی داده ها، صداها ضبط شده و تصاویر را انجام دهید
 5. سوابق و داده های تاریخی را ضبط و ثبت کنید و گزارش گیری انجام دهید

با تجهیزات آلتراسونیک Ultraprobe شرکت نواوران پایش می توانید قبل از وقوع حادثه و معیوب شدن تجهیزات، بروز مشکل در آن را تشخیص دهد. بنابراین استفاده از این وسیله می تواند برای شناسایی تجهیزات و قسمت های معیوب بسیار مفید واقع شود.

فروش آغاز تعهد می باشد، با ارائه خدمات و آموزش همیشه در کنار شما هستیم.

هلدینگ نوآوران پایش دارای بیش از ۳۰۰ حسن انجام کار فروش ، ۲۰۰ حسن انجام کار پیمانکاری ، ۳۰۰ حسن انجام کار کارگاه آموزشی بوده و بیش از ۱۵۰۰ نفر در صنایع نفت گاز پتروشیمی را آموزش داده است. همچنین این شرکت با ارتباط مناسب با موسسه mobius استرالیا توانایی برگزاری کارگاه آموزش و آزمون و دریافت گواهینامه بین المللی در دفاتر ترکیه و دبی را دارد.

کلیه محصولات گارانتی یک ساله

هیچگونه نگرانی بابت شکست صفحه و ... نداشته باشید.

خدمات پس از فروش ۱۰ساله

با خیال راحت درخواست بگذارید.

نوآوران پایش یکی از پیشگامان پایش وضعیت

از سال ۹۱ در حوزه خدمات، فروش و آموزش در خدمت شما هستیم.