تماس فوری : 09120714820

تعمیرات و عیب یابی با آنالیز ارتعاشات

تعمیرات و عیب یابی با آنالیز ارتعاشات

تعمیرات و عیب یابی با آنالیز ارتعاشات و جمع‌آوری داده‌ها، یکی از مهم‌ترین ابزارهای پیش‌بینی، پیشگیری و عیب‌یابی خرابی‌های مکانیکی ماشین‌های دوار است.

هنگامی که شرکت شما در صنایع ماشین آلات فشرده مانند تولید نفت و گاز، فرآوری هیدروکربن، تولید برق، خمیر و کاغذ، تصفیه آب و فاضلاب فعالیت می کند، شما با نیازهای تعمیر و نگهداری تجهیزات توربوماشین آلات آشنا هستید.

آنالیز ارتعاشات به عنوان مهم ترین ابزار شناسایی عیوب مکانیکی از قبیل عیو بیرینگ، نابالانسی، عدم هم محوری شفت ها، رزونانس، کاویتاسیون، عیوب تسمه و فوندانسیون و … با این ابزار قابل شناسایی هستند.
این شرکت با دار بودن نفرات فنی با سوابق علمی و تجربی درخشان در عرصه علوم   دانشگاهی و صنعتی آماده ارائه خدمات آنالیز ارتعاشات در سطح کشور می باشد
 
 
با تجارب شرکت نوآوران پایش به عنوان شریک قابلیت اطمینان تعمیرات و نگهداری تجهیزات شما، از سناریوی عدم پاسخ به تحلیلگر ارتعاش خود نترسید: زمانی که داده های جمع آوری شده و تجزیه و تحلیل شده مشکل را حل نمی کند، تحلیلگران نوآران پایش دامنه جمع آوری داده های خود را گسترش می دهند تا به قلب مشکل برسند.
 
این ممکن است شامل سایر مسائل سیستمیک مانند نصب یا استاتور موتور، پایه یا سایر شرایط مورب باشد. به دلیل تخصص، تجربه و سرسختی آن برای حل مشکل تجهیزات دوار خود، با شرکت نوآوران پایش در تماس باشید.
ارزش سرویس تجزیه و تحلیل ارتعاش تجهیزات چرخشی پیشرفته نوآوران پایش اغلب به صورت نظر دوم با تأیید داده های ضبط سیگنال های لرزش تجهیزات شما است.
 
مشکلات تجهیزات دوار اغلب حتی با جمع‌آوری داده‌های گسترده، نیز به وضحوح مشخص نیست و شما به تخصص، تجربه و تجزیه و دانش گسترده نوآران پایش برای رفع مشکل احتیاج دارید.

دستگاه های تعمیرات و عیب یابی با آنالیز ارتعاشات​

بالانسر MX10 یکی از بهترین بالانسرهای دنیا می باشد. از قابلیتهای رفابتی این دستگاه نسبت به سایر دستگاههای موجود می توان به تمپلیتهای آماده انواع روتورهای Overhung Between Bearing اشاره نمود.

دیتا کالکتور MX20 یکی از بهترین دیتا کالکتورهای دنیا می باشد. از قابلیتهای رفابتی این دستگاه نسبت به سایر دستگاههای موجود می توان به دیتابرداری بسیار سریع (طوری که در ۳ ثانیه کلیه اطلاعات دیتا زمان – فرکانس – دیتا انولوپ و …. را میگیرد. ، همچنین ODS گیری در تجهیز MX30 در بین سایر دستگاهها بسیار قابل تامل می باشد ، مدلهای آماده در این تجهیز سبب  گردیده داخل سایت کنار هر تجهیز به آسانی مدل مشابه آن تجهیز را انتخاب گرده و ODS تجهیز در کمتر از ۵ دقیقه نمایان خواهد شد.

دیتا کالکتور و بالانسر MX30 یکی از بهترین دیتا کالکتورها و بالانسرهای دنیا می باشد. از قابلیتهای رفابتی این دستگاه نسبت به سایر دستگاههای موجود می توان به دیتابرداری بسیار سریع (طوری که در ۳ ثانیه کلیه اطلاعات دیتا زمان – فرکانس – دیتا انولوپ و …. را میگیرد. ، همچنین ODS گیری در تجهیز MX30 در بین سایر دستگاهها بسیار قابل تامل می باشد ، مدلهای آماده در این تجهیز سبب  گردیده داخل سایت کنار هر تجهیز به آسانی مدل مشابه آن تجهیز را انتخاب گرده و ODS تجهیز در کمتر از ۵ دقیقه نمایان خواهد شد.

تا به حال فکر کرده اید میتوان حتی با گوشی موبایل خود به راحتی در سایت بالانس کنید ؟ همانطور که می دانید کلیه بالانسرهای پرتابل در جهان بر اساس زاویه فاز بالانس می کنند فلذا ساختار اندازه گیری مقدار و مکان جرم تصحیح پس از نصب جرم آزمایشی برای همگی یکسان می باشد. حال شرکت اربسد این قابلیت را برای اولین بار ایجاد نموده که بتوان سنسور و تاکومتر را به صورت وایرلس به گوشی موبایل متصل و به راحتی بالانس نمود.همچنین از لحاظ قیمتی ، این بالانسر را میتوان به عنوان ارزانترین بالانسر جهان معرفی نمود.

 

همانطور که می دانید کلیه بالانسرهای پرتابل در جهان بر اساس زاویه فاز بالانس می کنند فلذا ساختار اندازه گیری مقدار و مکان جرم تصحیح پس از نصب جرم آزمایشی برای همگی یکسان می باشد. حال شرکت اربسد این قابلیت را برای اولین بار ایجاد نموده که بتوان سنسور و تاکومتر را به صورت وایرلس به گوشی موبایل متصل و به راحتی بالانس نمود.همچنین از لحاظ قیمتی ، این بالانسر را میتوان به عنوان ارزانترین بالانسر جهان معرفی نمود.

شناسایی نقص های ماشین آلات دوار با تعمیرات و عیب یابی با آنالیز ارتعاشات

خدمات آنالیز ارتعاش تجهیزات چرخشی پیشرفته نوآوران پایش از پیشرفته‌ترین روش‌های جمع‌آوری داده‌ها و تکنیک‌های مدل‌سازی پیشرفته استفاده می‌کند که ما را قادر می‌سازد تا به سرعت نقص‌های ماشین‌آلات فعلی را با نگاه کردن به موارد زیر شناسایی کنیم:

 • رفتار آتی ترک های شفت و ناهماهنگی شفت
 • صافی و شکل شفت
 • عدم تعادل روتور
 • ناپایداری های ناشی از مایعات
 • مالش خرابی بین قطعات ثابت و چرخان
 • شلی مکانیکی
 • عیوب دنده
 • فونداسیون و سایر مسائل خرابی مکانیکی

خدمات پیشرفته تعمیرات و عیب یابی با آنالیز ارتعاشات نوآوران پایش

خدمات توربوماشین پیشرفته نوآوران پایش نیز شامل موارد زیر است:
 
 • نظارت و تحلیل راه اندازی، حالت پایدار، خاموش و گذرا
 • تجزیه و تحلیل بلبرینگ
 • ارزیابی شرایط پیش بارگذاری
 • تجزیه و تحلیل سرعت بحرانی
 • پاسخ دهی  نامتعادل
 • ناپایداری روتور دینامیکی

خدمات آنالیز ارتعاشات نوآوران پایش

خدمات آنالیز ارتعاش تجهیزات دوار پیشرفته نوآوران پایش از تجزیه و تحلیل مودال، مداری و پیچشی و شکل‌های انحراف عملیاتی نظری-Operational Deflection Shapes (ODS) برای ارزیابی تشخیصی جامع پیچیده‌ترین و پویاترین مشکلاتی که ماشین‌های دوار را آزار می‌دهند، استفاده می‌کند.

برنامه تجزیه و تحلیل ارتعاش تجهیزات چرخشی از جدیدترین مجموعه سخت افزاری و نرم افزاری داده های بلادرنگ برای ترکیب با راه حل های نظری “what if” استفاده می کند و ساختارهای مدل را تا زمانی که جهت برسی موارد اصلاحی تولید، شناسایی و اجرا شود تغییر می دهد.

 

هلدینگ دانش بنیان نوآوران از سال ۹۱ با هدف بومی سازی تکنولوژی پایش وضعیت شروع به فعالیت نمود ، این هلدینگ هم اکنون در پنج دفتر ایران و دو دفتر خارج از کشور مشغول به فعالیت میباشد دفاتر داخل کشور شامل دپارتمان تجهیزات پایش وضعیت ، دپارتمان تامین تجهیزات عمومی ، دپارتمان آموزش ، دپارتمان پیمانکاری ، دپارتمان کارگاه می باشد. همچنین این هلدینگ هم اکنون دارای چندین نمایندگی انحصاری از خارج از کشور، گواهی صلاحیت پیمانکاری سازمان برنامه و بودجه ، گواهی دانش بنیان از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری ، گواهی آموزش از نفت مرکزی میباشد. این هلدینگ دارای بیش از ۳۰۰ حسن انجام کار فروش ، ۲۰۰ حسن انجام کار پیمانکاری ، ۳۰۰ حسن انجام کار کارگاه آموزشی بوده و بیش از ۱۵۰۰ نفر در صنایع نفت گاز پتروشیمی را آموزش داده است. همچنین این شرکت با ارتباط مناسب با موسسه mobius استرالیا توانایی برگزاری کارگاه آموزش و آزمون و دریافت گواهینامه بین المللی در دفاتر ترکیه و دبی را دارد.

ما در بیشتر نمایشگاههای داخلی و خارجی در کنار شما عزیزان از سال ۹۱ حضور داریم.

نمایشگاه نفت گاز پتروشیمی تهران سال ۱۳۹۵
نمایشگاه تجهیزات دوار تهران سال ۱۳۹۳
نمایشگاه نفت گاز پتروشیمی تهران سال ۱۳۹۲
نمایشگاه نفت گاز پتروشیمی شیراز سال ۱۳۹۸
نمایشگاه آکوستیک تهران سال ۱۳۹۷
نمایشگاه نفت و گاز تهران سال ۱۳۹۶
نمایشگاه صنعت نفت گاز پتروشیمی تهران 1401
نمایشگاه صنعت نفت و گاز آدیپک ابوظبی سال ۱۳۹۹
نمایشگاه صنعت نفت گاز پتروشیمی تهران سال ۱۳۹۹
نمایشگاه صنعت نفت گاز پتروشیمی اهواز سال ۱۳۹۹
حضور در شبکه یک سیما مسابقه کارویا سال ۱۴۰۰
نمایشگاه صنعت برق - دبی سال ۱۴۰۰
نمایشگاه صنعت ترکیه استانبول سال ۱۴۰۰
نمایشگاه صنعت نفت گاز پتروشیمی تهران ۱۴۰۱
نمایشگاه صنعت نفت گاز پتروشیمی تهران ۱۴۰۱
نمایشگاه صنعت نفت گاز پتروشیمی تهران ۱۴۰۱

نوآوران پایش دارای به روزترین و معتبرترین برندهای پایش وضعیت

هلدینگ نوآوران پایش هم اکنون دارای نمایندگی ایزی لیزر و نمایندگی اربسد و همچنین نمایندگی فلوک آمریکا و نمایندگی تستو آلمان می باشد. مجموعه نوآوران پایش با ارائه خدمات پس از فروش معتبر از خارج از کشور، گواهی صلاحیت پیمانکاری سازمان برنامه و بودجه، گواهی دانش بنیان از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، گواهی آموزش از نفت مرکزی، آماده ارائه خدمات هر چه بهتر در زمینه پایش وضعیت می باشد.

نماینده انحصاری و خدمات پس از فروش مجاز کمپانی Adelix ترکیه در ایران شرکت نوآوران پایش می باشد.
نماینده انحصاری و خدمات پس از فروش مجاز کمپانی ایزی لیزر در ایران شرکت نوآوران پایش می باشد.
نماینده انحصاری و خدمات پس از فروش مجاز کمپانی کوهتکت در ایران شرکت نوآوران پایش می باشد.
نماینده انحصاری و خدمات پس از فروش مجاز کمپانی اربسد در ایران شرکت نوآوران پایش می باشد.

نماینده انحصاری و خدمات پس از فروش مجاز کمپانی TPI در ایران شرکت نوآوران پایش می باشد.

کمپانی LGP به طور تخصصی در مورد تجهیزات پایش وضعیت فعالیت دارد. شرکت نوآوران پایش فروش و خدمات پس از فروش این محصولات کمپانی LGP را در ایران ارائه می دهد.

نماینده انحصاری و خدمات پس از فروش مجاز کمپانی UE System در ایران شرکت نوآوران پایش می باشد.
نمایندگی و برگزار کننده کارگاههای آموزشی موسسه ccmi کانادا

نمایندگی و خدمات پس از فروش محصولات vmi سوئد

برخی از مشتریان ما

کلیه محصولات گارانتی یک ساله

هیچگونه نگرانی بابت شکست صفحه و ... نداشته باشید.

خدمات پس از فروش ۱۰ساله

با خیال راحت درخواست بگذارید.

نوآوران پایش یکی از پیشگامان پایش وضعیت

از سال ۹۱ در حوزه خدمات، فروش و آموزش در خدمت شما هستیم.